#2015-12-31 04:38:58 

bibowska

Użytkownik

Hej, hej! :) Zaczęliśmy ostatnio współżycie z chłopakiem (ma 21 lat, ja 22 i jestem jego pierwszą) i jest cudownie… ale zdecydowanie za krótko. On po prostu za szybko dochodzi :( W pewien sposób się cieszę, że tak go podniecam itd., ale no, coś z tym trzeba kiedyś zrobić, nie chcę tak przez całe życie zadowalać się niczym, a czuję, że to „ten” ;) Napiszcie, o ile mieliście podobny problem, czy i jak sobie z nim poradziliście. Z góry dziękuję.
#2015-12-31 07:15:36 

mistrzowska

Użytkownik

Oj kochana, taka młoda jesteś, a już sobie znalazłaś przyszłego męża? Ja mam 32 na karku i dalej żadnych perspektyw :( ale w twoim wieku to też wierzyłam, że każdy kolejny to ten ostatni xD
#2015-12-31 08:38:31 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Zawsze można przedłużyć stosunek za pomocą jakichś środków opóźniających wytrysk, serio nie jest to straszne, ale przez internet można ogarnąć kilka tanich i wartych zainteresowania. Sama z tego nie korzystałam (heh, z racji płci, ale narzeczony tego nie potrzebuje), natomiast przyjaciel się przyznał, że używa w tajemnicy przed partnerką i sobie chwali.
#2015-12-31 11:10:39 

bibowska

Użytkownik

Oooo, o coś takiego właśnie mi chodziło, zastanawiałam się, jak o to spytać w aptece czy gdzieś, ale skoro można przez internet zamówić to super :) dziękować!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015