#2016-01-12 07:00:53 

moniafonia

Użytkownik

Cześć wszystkim, szczególnie witam wszystkie młode mamy. Witam dlatego, że chcę kupic prezent koleżance, która dopiero co urodziła dziecko. Myślę sobie, że wszyscy pewnie będą kupowali prezenty dla małego i moze i słusznie, ale uważam, że mamie też się należy jakiś prezent. Chcę, zeby cieszył, a nie był potrzebny :) Macie jakieś pomysły na to, co może sprawić radość młodej mamie?
#2016-01-12 07:34:14 

bibowska

Użytkownik

Rewelacyjny pomysł. O młodych mamach, które w końcu odwaliły całą robotę i jeszcze chodza niewyspane przez kilka pierwszych miesięcy, się w ogóle nie myśli. Możesz kupić mnóstwo rzeczy ale powiedz lepiej co lubi, czy lubi chodzić do kosmetyczki, czy woli pójść do restauracji, czy nosi biżuterię, czym się interesuje?
#2016-01-12 10:33:56 

moniafonia

Użytkownik

Za kosmetyczką nie przepada i ma swoją ulubioną fryzjerkę, która i tak jest mobilna więc może zawsze do niej przyjechać. Zresztą już u niej była :) Z biżuterią u niej średnio, bo zawsze mąż jej kupuje. Ale też chciałabym, żeby jej ten prezent został na pamiątkę, wiec kasa i bon odpadają.
#2016-01-12 12:24:33 

Amela

Użytkownik

To może kup jej obraz do domu? Co jak co, ale nawet jak się będą przeprowadzać w przyszłości to będzie go miała ze sobą, a jak będzie na niego patrzyła to sobie przypomni, że ktoś pomyslał własnie o niej, nie tylko o dziecku. Sprawdź sobie tu: ramarama.pl/category/wszystkie-obrazy i może coś wybierzesz odpowiedniego.
#2016-01-12 14:30:35 

moniafonia

Użytkownik

No tak, ale co zrobię, jeśli jej sie nie spodoba?
#2016-01-12 14:46:41 

Amela

Użytkownik

To zrób to na zasadzie bonu, niech sobie zamówi coś z oferty albo coś spersonalizowanego a ty zapłacisz. Piękna pamiątka najważniejszego okresu w życiu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015