#2016-01-26 14:08:00 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Brywieczór :) Państwo pozwolą, że zawrócę im głowę małym pytankiem – w czym kąpiecie swoich czworonożnych przyjaciół?
#2016-01-26 17:02:28 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Ełk

Wiek: 35

W szamponie dla psów, oczywiście. :D W każdym poradniku dla psich właścicieli o tym psizą :D
#2016-01-26 19:27:52 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Ha, ha, ha.. To akurat dobrze wiem, chciałem się tylko dowiedzieć, czy są jakieś naprawdę dobre szampony, może ktoś by mi polecił naprawdę dobry specyfik, który ma sprawdzony. Nie chcę wydawać pieniędzy na coś, co będzie mi w domu stało bezużyteczne.
#2016-01-26 19:37:10 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Dobry wieczór :), proszę wybaczyć koleżance, jej zawsze dziwne żarty się trzymają. Co do szamponów dla czworonogów, to znam parę fajnych, kupowałam je na tej stronie - snobdog.eu/. Wybór jest tam naprawdę spory, jeśli chodzi o rodzaje.
#2016-01-26 21:09:14 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Ełk

Wiek: 35

No zaraz tam dziwne, człowiek ma niebanalne poczucie humoru i już go piętnują. :D
#2016-01-26 22:13:07 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Dobrze już, wszystko pojąłem. :) Nie mam za złe poczucia humoru, w końcu tak sformułowałem pytanie, że aż się prosiło. A powracając do pytania o szampony – czy mają panie któryś ulubiony? Bo w tym Snob Dogu jest tego tyle – i wszystkie wydają się rewelacyjne.. Co wybrać, drogie panie?
#2016-01-27 00:25:00 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Ełk

Wiek: 35

To ja w ramach rehabilitacji dopowiem ;) – kupuję od dłuższego czasu ten fioletowy z odżywką dla skóry wrażliwej - po innych moja sunia drapie się jakby miała stado pcheł. A tak jest spokój.
#2016-01-27 01:55:55 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

A u mnie dla odmiany sprawdził się żółty z mango –mam psa z długą sierścia, po tym szamponie nie mamy najmniejszych problemów.
#2016-01-27 04:15:58 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Miłe panie, a co z innymi produktami w tym sklepie? Snobdog ;) fajna nazwa swoją drogą.. O, na przykład takie oferowane na witrynie ubranka dla yorków – czy któraś z was miała okazję sprawdzić w praktyce takie wdzianka?
#2016-01-27 06:28:23 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Ja nie – z prostej przyczyny, że mam zupełnie innego psa. :) Ale poczekajmy, może ktoś ma yorka i się wypowie.
#2016-01-27 08:25:39 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Szkoda, że ja też nie mogę się wypowiedzieć – raz, że też nie mam yorka, a dwa – nigdy nie kupowałam ubranka dla pieska, więc nic o nich nie wiem.
 1 2 >  DODAJ ODPOWIEDŹ