#2016-01-28 04:30:22 

Amela

Użytkownik

Hej! Otóż otwieram swój mały, wymarzony butik na obrzeżach Krakowa. I hcoć może to nie jest największy biznes, to chcę zadbać o jego bezpieczeństwo. Szukałam już jakichś kamer, które mogłabym zainstalować w sklepie, ale się zupełnie na tym nie znam. Czy znacie jakiś sprzęt, który moglibyście mi polecić?
#2016-01-28 04:47:46 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Hej Kochana. Słuchaj, nie baw się w kupowanie samodzielnie kamerek, bo tak naprawdę możesz wywalić kasę w błoto kupując jakiś lichy sprzęt. Ja sama kupowałam przez pewien czas do swojego salonu kamery i źle na tym wyszłam. Dopiero później znalazłam i skontaktowałam się z firmą, która profesjonalnie zajmuje się instalacją takiego sprzętu, dodatkowo wiedzą, gdzie go montować, więc sprawa załatwiona. Mogę patrzeć na cały sklep z jednego miejsca :)
#2016-01-28 05:30:53 

Amela

Użytkownik

A masz jakiś link do nich? Nie wybuliłaś za to dużej kasy?
#2016-01-28 06:48:08 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Jasne, już rzucam, monitoring-it.pl/oferta/monitoring . A co do kasy, powiem Ci Kochana, że do tej pory chyba bym więcej straciła przez kupowanie kolejnych nowych kamer (wszystkie, które sama kupowałam, cóż, psuły się jakoś dziwnie) i przez kradzieże. A tak, to zapłaciłam, mam sprawny system i przynajmniej jak już ktoś coś kombinuje, to to widzę w kamerce.
#2016-01-28 07:24:30 

Amela

Użytkownik

O, widzę, że zajmują się też alarmami. Koniec końców to też myślę by się przydało. Może rzeczywiście warto się do nich zgłosić, a nie na własną rękę kupić jakiś badziewie?
#2016-01-28 07:51:06 

Soldier

Użytkownik

Witam Panie. Ja również korzystam z usług tej firmy w swoim pzredsiębiorstwie. Jest to spora firma, która zajmuje się nie tylko monitoringiem i alarmami, ale też instalacjami pełnej kontroli dostępu w Krakowie. Myślę, że ilość ich klientów, jak i pełna profesjonalizacja ich pracowników w danej kategorii zabezpieczeń powinna być wystarczająco dobrym powodem, dlaczego warto korzystać z ich oferty. Ja jeszcze myślę dodatkowo, czy by nie skorzystać z ich oferty zabezpieczeń dla domu.
#2016-01-28 09:59:10 

Amela

Użytkownik

Cóż, chyba więcej nie potrzebuję, żeby mnie do nich przekonać. Spróbuję jutro się z nimi skontaktować. Dziękuję Wam obojgu bardzo za Wasze porady i za pomoc. :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015