#2016-02-01 23:32:51 

Soldier

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

Cześć Wam! Chcę podarować swojej przyjaciółce drobny upominek. Ostatnio przerzyła wiele sukcesów – zdała wszystkie egzaminy na piątki, dostała pracę, zaręczyła się. Jestem z niej dumny, dlatego chcę jej zrobić jakąś przyjemność. Nie chcę robić jakichś drogich prezentów, żeby nie czuła się przytłoczona. Chcę tylko, by wiedziała że o niej pamiętam i gratuluję jej osiągnięć. Czy kwiaty na taką okazję to dobry prezent?
#2016-02-02 01:33:33 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Kwiaty są dobrym prezentem dla kobiety. Zawsze, forever, na każdą okazję. W tym przypadku do kwiatów możesz dołożyć coś jeszcze, jeśli jej narzeczony nie będzie zazdrosny :). Chociażby coś słodkiego, albo bilet do kina.
#2016-02-02 03:17:35 

blondyna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Wrocek

Wiek: 22

Kochamy kwiaty! Myślę, że będzie zachwycona. Na pewno nie spodziewa się takiej niespodzianki i będzie jej bardzo miło, że o niej pamiętasz. Piękne wiązanki kupisz tutaj: kwiatomat.pl/kwiaciarnia-online-warszawa . Kwiaty tutaj, zamawiasz z dostawą do domu, więc Twoja przyjaciółka będzie miała podwójną niespodziankę.
#2016-02-02 04:27:03 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Radom

Wiek: 18

Kwiaty to niezły pomysł. Do bukieciku możesz dołączyć karteczkę w stylu: ‘’Twoja inteligencja nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Jesteś wspaniałą przyjaciółką i niezwykle mądrą osobą. Twój serdeczny kumpel’’. Czy coś takiego. Na pewno doceni Twoją pamięć i Twoje zaangażowanie w tę relację.
#2016-02-02 04:47:05 

grubcio

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Nysa

Wiek: 19

No proszę, a podobno przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest niemożliwa. Chyba, że czujesz do niej coś więcej. Uczucia zawsze wszystko komplikują, więc mam nadzieję że w Twoim przypadku tak nie jest.
#2016-02-02 07:05:07 

Soldier

Użytkownik

Posty: 105

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

Absolutnie. Tylko się przyjaźnimy. Znamy się od piaskownicy. Okay, obejrzałem kwiaty na stronie i podobają mi się, sama strona też jest bardzo sympatyczna i przyjazna dla oka. Co dołożyć do kwiatów? Nie mam pomysłu na dodatkowy upominek. Ona wszystko ma!
#2016-02-02 08:10:45 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Iłża

Wiek: 25

A coś takiego: kwiatomat.pl/k/8/bonsai . Coraz częściej słyszę od przyjaciółek, że kupiły komuś, bądź dostały bonsai. To chyba popularny prezent, ale ja się z tym nigdy nie spotkałam.
#2016-02-02 09:50:27 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Gdynia

Wiek: 50

A tak, bonsai jest naprawdę urocze. To taka roślinka hodowlana, można sobie ją postawić zarówno na biurku w domu, jak i w pracy. Ciekawie komponuje się z otoczeniem, ogólnym wystrojem.
DODAJ ODPOWIEDŹ