#2016-02-03 05:25:43 

P4jąk

Użytkownik

Witam.. mam taki dylemat. Otóż u nas w domu jest mały i skromny ogródek, ale mimo to bardzo o niego zawsze dbamy, bo uznajemy, że to w końcu wizytówka naszego domu. Od zawsze kupowaliśmy raczej najtańsze kosiarki, ale ostatnio nas naszło.. może warto zainwestować w coś lepszego? Faktycznie dużo daje taki przeskok na produkt droższy i niby o wiele lepszy?
#2016-02-03 07:55:47 

Kwiczoł

Użytkownik

O Panie ;) Ja się kiedyś męczyłem jakimiś najtańszymi kosiarkami i tylko nerwy sobie zepsułem. Potem zainwestowałem raz i kupiłem jedną z kosiarek tutaj: agrotech-poznan.com.pl/kosiarki-spalinowe.html dokładnie taką, możesz pod tym linkiem poczytać sobie o tym jakie świetne mają kosiarki spalinowe na sprzedaż ;) Ale powiem Ci, ze bardzo dużo taki przeskok na produkt o parę lig lepszych. Nie dość, że się przestaniesz męczyć to jeszcze Ci pójdzie o wiele szybciej, gorąco polecam.
#2016-02-03 08:58:10 

Dudu

Użytkownik

Zgodzę się. Też kupowaliśmy do domu nową kosę spalinową w lecie i nie oszczędzaliśmy na tym. Efekt? Koszenie stało się przyjemnością, idzie raz i już przestaliśmy się męczyć z pracą ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015