#2016-02-04 04:45:00 

Soldier

Użytkownik

Witajcie. Robię remont w swojej restauracji i przyszedł czas na toalety. Zastanawiałem się w jakiś sposób urozmaicić ich wygląd. Szukałem w internecie ciekawych rozwiązań, ale nie znalazłem nic ciekawego. Może ktoś z was ma jakiś pomysł?
#2016-02-04 05:16:40 

pclover

Użytkownik

Szukałem przed chwilą płytek do łazienki i znalazłem coś ciekawego na stronie decorshop.eu. Są to szklane panele do łazienki. Ciężko mi to opisać, dlatego najlepiej będzie jak sam wejdziesz i zobaczysz. Patrząc na te zdjęcia można otrzymać naprawdę fajny efekt. Wtedy nawet w toalecie nie będzie nudno.
#2016-02-04 08:16:19 

bakuś

Użytkownik

Ja uważam, że toaleta nie musi wyglądać dobrze, ma być zadbana i czysta. Do tego dołożyć ładny wystrój, mówię o eleganckiej muszli i zlewie, i wszystko będzie na swoim miejscu. Pamiętaj, że w toalecie nie może być ładniej jak na sali :P
#2016-02-04 09:26:59 

franko

Użytkownik

Zależy w jakim stylu jest ta restauracja. Jeżeli nie celujesz w najbogatszych to nie musisz się przejmować toaletą, wystarczy ładna farba albo płytki. W gorszych restauracjach zawsze zwraca się uwagę na czystość. Nikt nie wydaje milionów na dekorację wnętrza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015