#2016-02-05 05:51:29 

Mezo

Użytkownik

Witajcie koledzy! Więc sytuacja wygląda tak. Powoli rozkręcam swój mały biznes ekipy remontowej. Do tej pory wystarczały nam jakieś proste narzędzia, które można było kupić w hipermarkecie. Ostatnio jednak interes się zaczyna trochę rozwijać. Mamy coraz więcej rezerwacji, a też i coraz powiedzmy, bardziej wymagających klientów. Poczuwam się więc do obowiązku, by wyposażyć chłopaków w porządne narzędzia. Przy czym nie chodzi mi o to, by to była jedna skrzynka narzędziowa na całą ekipę, tylko rzeczywiście na całe komplety dla nich, tym bardziej, że ostatnio jedna ze spółdzielni mieszkaniowych zgłosiła się do nas na remont klatki. Sami więc wiecie… progi rosną, to trzeba się porządnie wyposażyć.
#2016-02-05 08:21:14 

Soldier

Użytkownik

Doskonale Cię rozumiem o co chodzi. Sam kiedyś myślałem, że taka wiertarka udarowa z hipermarketu będzie idealna do wszystkiego. Dopiero jednak jak wziąłem w ręce profesjonalny sprzęt, to przekonałem się jak głęboko w błędzie byłem. Zupełnie inna kultura pracy, totalnie odmienna moc i w ogóle wszystko.
#2016-02-05 08:34:18 

Mezo

Użytkownik

No właśnie o to chodzi. Chce, żeby chłopaki mieli naprawdę czym pracować, żeby nikt mi nie zarzucił, że oszczędzam na nich, a oni musza się męczyć z byle jakim sprzętem.
#2016-02-05 08:58:51 

Dudu

Użytkownik

Cześć. Kolego, jak szukasz porządnych i w pełni profesjonalnych narzędzi, to wejdź sobie na sklep.metalzbyt.com.pl. W tej hurtowni zresztą znajdziesz nie tylko profesjonalne narzędzia, ale i generalnie rózne materiały, które twojej ekipie mogą się przydać (ile ja tam zbrojeniowych prętów nakupiłem, to tylko oni chyba wiedzą, ale dopiero po tym, jak zajrzą do historii zamówień). Ja sobie w każdym razie zawsze chwalę to, co u nich kupię. No i przy tym nie mają jakoś specjalnie drogo.
#2016-02-05 11:16:46 

Soldier

Użytkownik

Racja, nasz szef też u nich robi zawsze zakupy jak się robota nadarza. To własnie od nich była ta wiertarka, która mnie przekonała do sprzętu lepszego, niż z biedry, czy skądś tam. :)
#2016-02-05 11:25:23 

Mezo

Użytkownik

W takim razie dziękuję koledze bardzo za podpowiedź. ;) Przyjrzę się ich ofercie, może rzeczywiście znajdę tam sprzęt i narzędzia dla swoich chłopaków.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015