#2016-02-08 06:52:34 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Dzień dobry, moja mama ma niedługo urodziny i chciałam zamiast typowgo prezentu podarować jej coś innego, moze gdzieś zabrać. Nie bardzo jednak mam pomysł gdzie, do tej pory kupowalismy jej z bratem różne rzeczy, ale juz chyba wszyztko ma. Co wy dajecie swoim mamom lub tesciowym w takich sytuacjach?
#2016-02-08 08:18:06 

Amela

Użytkownik

Nie wiem w jakiej sytuacji jest twoja mama jesli chodzi o pracę, ale moze po prostu wybierz się z nią do salonu kosmetycznego, albo kup jej usługe, żeby sobie mogla sama pojsc w dogodnym terminie.
#2016-02-08 09:57:09 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

No ja właśnie nie mogę z nią iść, bo mieszkam za granicą, brat raczej też nie, ale jesli bym ją umówila to mysle, ze tak by dalo rade i by się jej spodobalo. To w takim razie jaki salon polecacie dla kobiety w srednim wieku w Warszaiwe? Podejrzewam, ze chcialaby sobie zrobić paznokcie u stop i rąk, czymi mani pedi.
#2016-02-08 10:15:39 

Amela

Użytkownik

Ja na przykład zawsze chodzę do tego samego salonu w Warszawie na zagęszczanie rzęs. Naprawdę profesjonalna robota, zawsze wychodze zadowolona i polecam wszystkim. Wydaje mi się, że jak już sie znajdzie dobra kosmetyczke, co nie jest łatwe, to trzeba o tym trąbić na prawo i lewo. Chociaz wiem, że mogę sobie strzelać tym w stopę bo będzie trudnieji się do niej umówić :)
#2016-02-08 12:42:53 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

No ok, ale czy paznokcie też tam robi? Bo chyba głównie tym byłaby moja mama zainteresowana.
#2016-02-08 15:31:11 

Amela

Użytkownik

Tak, robi, zdecydowanie. Jeśli chodzi o manicure, pedicure Warszawa Mokotów to moje zdecydowanie ulubione miejsce. Nie tylko dlatego, ze niedaleko mieszkam hehe, ale też mam najlepszy salon obok siebie. Takze ja na twoim miejscu bym po prostu zadzwonila i dogadala z nimi jak wygląda takie kupowanie prezentów, a mamie wydrukuj łądny bon i po sprawie.
#2016-02-08 16:44:52 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Rozmawiałamz bratem i jemu się ten pomysł bardzo podoba. Z jednej strony jest z głowy, z drugiej strony wiemy, ze przynajmniej będzi ebardzo zadowolona i troche bardziej o sobie pomysli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015