#2016-02-16 22:17:41 

Mezo

Użytkownik

Witam. Przeprowadziłem się z rodziną na wieć i chcialbym postawić budkę na narzędzia. Trochę się tego wszystkiego nazbieralo, do tego taczka i drabina, nie mam gdzie juz trzymac wszystkich sprzetów. Cale zycie mieszkalem w miescie i nie bardzo orientuje sie co bedzie mi potrzebne do takiej budki i jak sie do tego zabrac. Moglby ktos rozpisac taka uproszczona intrukcje? Bede dluzny.
#2016-02-16 23:22:02 

Soldier

Użytkownik

Podstawą są materiały, kup dobre cegły i dachówki, a jak juz kupisz to napisz, powiem co dalej.
#2016-02-17 01:53:19 

Dudu

Użytkownik

Haha, a fundamenty juz zalales? Bo jak nie to betoniarke trzeba bedzie jeszcze wzywac :P
#2016-02-17 03:01:01 

moniafonia

Użytkownik

Ubaw po pachy co? :) Jestem ciekawa jak was traktuja na forach gdzie wy nie macie pojecia jak sie do czegos zabrac. Sa tak samo pomocni i wyrozumiali jak wy?
#2016-02-17 05:52:46 

Kwiczoł

Użytkownik

Cześć. Mam dla Ciebie taka propozycje, ktora chyba bedzie najrozsadniejsza. Wejdź sobie na te strone: sklep.rscbis.com.pl/ i w architekturze ogrodowej poszukaj domku narzedziowego. Kupisz sobie ladnie zrobiona budke, w dobrej cenie i bedzie po klopocie. Nie chce byc niemily ale jesli nigdy za bardzo nic nie robiles z drzewa i nagle zabierzesz sie za postawienie malej budowli to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Miej swiety spokoj, kup gotowa budke, przymocuj ja do podloza a jestem pewien ze wynesie Cie to taniej niz samodzielna budowa.
#2016-02-17 07:42:17 

Mezo

Użytkownik

Tak szczerze to znam swoje możliwości i bardzo się bronię przed samodzielną budową. Z tym że odwiedziłem kilka sklepów i ceny takich domków narzędziowych mnie przeraziły, stąd taka wstępna decyzja zeby zabrac sie za to samemu. Ale cale szczescie ze pokazales mi te strone bo w takiej cenie to moge smialo brac. Wymiary mi tez odpowiadaja, a jak sobie pobieznie liczylem koszt materialow to wychodzilo mi o wiele wiecej niz w tej ofercie.
#2016-02-17 09:03:31 

Kwiczoł

Użytkownik

No właśnie, a dolicz jeszcze margines błędu czyli +30% kosztów związanych z pomyłkami i zniszczeniem części materiałów podczas pierwszej takiej poważnej pracy. Fajnie ze moglem pomoc i ze sie nie wkurzyles za taka propozycje, tylko rozwaznie podszedles do tematu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015