#2016-03-02 03:33:57 

Mezo

Użytkownik

W okresie letnim na poddaszu mojego domu panują zwrotnikowe temperatury. Jest to poddasze mieszkalne, ale czasami wręcz trudno tam wytrzymać. Wszystko przez fakt, obecności wielu owadów, które chyba przed gorącem chcą się chować w naszych pokojach. Okna dlatego pozostają zamknięte. Czy są na rynku moskitiery na takie okna?
#2016-03-02 06:23:26 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Moskitiery na okna dachowe są dostępne w normalnej sprzedaży. Zachęcam do skorzystania z oferty sklepu tesa.pl, gdzie znajdziesz te i inne rozwiązania związane z moskitierami.
#2016-03-02 07:09:04 

Kwiczoł

Użytkownik

Montaż też jest dość prosty. Każda moskitiera na okno dachowe montowana jest albo na przylepce, albo też jest umieszczana w kasecie, która jest integralną częścią okna. Ja proponuje to pierwsze rozwiązanie, bo jest zdecydowanie tańsze, a to większości z nas przecież chodzi. Skuteczność oba systemy mają podobną.
#2016-03-02 09:09:34 

mangofanka

Użytkownik

Dużym plusem takich moskitier jest fakt, że poprzez ich montaż ograniczysz też dopływ ciepła do twoich pomieszczeń. To chyba da ci sporo wytchnienia. A jak będziesz już mógł otworzyć okna to będziesz miał komplet dobrych informacji.
#2016-03-02 10:37:36 

Dudu

Użytkownik

Nigdy nie miałem do czynienia z takimi siatkami i zastanawiam się czy podczas użytkowania nie podrze się taka moskitiera.
#2016-03-02 13:03:50 

Soldier

Użytkownik

Zasada działania jest taka sama jak w przypadku siatek na drzwi, czy na zwykłe okno. Po prostu okno z siatką nie mają żadnego kontaktu, więc jeśli ty tego sam nie zniszczysz, to spokojnie będzie ci służyło nawet kilka lat. Warto o siatki odpowiednio zadbać, czasami je myjąc i pozbywając się owadów, które miały okazję spotkać się z małymi otworami.
#2016-03-02 14:47:08 

blondyna

Użytkownik

A ja chciałabym kupić jeszcze moskitierę nad łóżko. Od dawna obserwuję projekty niektórych pokojów w internecie i bardzo podoba mi się takie rozwiązanie. Siatka jest montowana w sypialni, a to miejsce, które pozwalam oglądać tylko nielicznym osobom, dlatego kwestia estetyki nie ma dla mnie znaczenia.
#2016-03-02 16:12:08 

mistrzowska

Użytkownik

Według mnie taka wersja też wygląda ładnie, więc po montażu nie masz się czego obawiać, że ktoś powie, że twój pokój jest nieładny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015