#2016-03-10 22:42:14 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Więc jak w temacie. Zależy mi na tym, by mieli pakiety liquidów w różnych smakach po przystępnej cenie. Wiecie, ja tam się zadowolę jednym, ale to nie dla mnie, tylko dla narzeczonej :P A że powiem szczerze, że nie chce mi się z nią po mieście latać, to wolę Was zapytać.
#2016-03-10 23:39:11 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Pięknie, ale pan leniwy… dla narzeczonej nawet Pan się z nią nie przejdzie po sklepach…
#2016-03-11 02:22:43 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

A ona to jest lepsza? Przecież równie dobrze sama mogłaby pójść!
#2016-03-11 04:33:53 

franko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Trafione w dziesiątkę! :D Okej, a co do Twojego pytania, to jeśli chcesz dobry sklep z liquidami, to wejdź sobie na E-MBJ.com i tam znajdziesz pakiety różnych liquidów. Ja osobiście najbardziej lubię ten Shisha, no ale dla kobiety to pewnie delikatniejszy.
#2016-03-11 05:00:27 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

No ona chce „tropikalne smaki” jak to powiedziała :D
#2016-03-11 05:28:38 

franko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Spoko, i to znajdziesz :) Wydaje mi się, że pakiet zatytułowany Hangsen (zresztą wszystkie oferowane liquidy pochodzą od nich), który znajdziesz w tym sklepie jest ma mnóstwo takich. Na pewno widziałem tam kokosa, kiwi i liczi, więc jest w czym wybierać.
#2016-03-11 07:45:00 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Stary, ja nawet nie wiem, co to jest to liczi :D A jakbyś zarzucił linkiem, to bym się nie obraził.
#2016-03-11 07:59:13 

franko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Nie ma sprawy: e-mbj.com/149-pakiety . A widzisz, a czasem awrto wiedziec takie rzeczy, żeby wiedzieć, co jest mniej, a co bardziej tropikalne ;D To tak gwoli wyjaśnienia, to taki mały, biały owoc w różowawej skorupce.
#2016-03-11 08:26:52 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

O rany… rzeczywiście ten wybór tam jest… no ogromny, szczególnie własnie z tej firmy, o której wspomniałeś. To może nawet dla siebie kupię jakiś. Whisky mi się podoba :D
#2016-03-11 08:55:35 

franko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

A polecam, mi bardzo smakowało ;)
#2016-03-11 09:29:57 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Tak czy inaczej dzięki kolego :) Pomogłeś mi i dzięki temu nie musiałem się kulać po mieście ;)
 1 2 >  DODAJ ODPOWIEDŹ