#2016-03-11 05:20:37 

bakuś

Użytkownik

Hej. Więc szukam z małżonką nowych doznań seksualnych. Zawsze się świetnie dogadywaliśmy w łóżku, ale teraz stwierdziliśmy, że każde z nas chce drugie czymś zaskoczyć i daliśmy sobie miesiąc na to, co kto przygotuje. :) Co możecie mi podpowiedzieć, co mógłbym kupić?
#2016-03-11 07:32:30 

Amela

Użytkownik

hej;) Zawsze spróbuj ją zaskoczyć swoją małżonkę zwiększeniem sprawności swojego sprzętu. Możesz np. sobie przejrzeć w sklepie ŚwiatErosa pompki do powiększania penisa . To jest zawsze świetny sposób, by zrobić dobre wrażenie na kobiecie ;)
#2016-03-11 09:53:09 

mistrzowska

Użytkownik

Cześć! Fajnie, że potraficie się bawić w małżeństwie :) Niestety mój ex mąż mnie zaniedbywał strasznie :( Ale z perspektywy teraz szczęśliwej kobiety mogę Ci powiedzieć, że przede wszystkim zainwestuj w jakieś fajne gadżety, jakimi na przykład są kulki analne, które znajdziesz na swiaterosa.pl/140-koraliki-analne . Mają różne formy, więc i dają różne doznania :)
#2016-03-11 10:17:32 

Amela

Użytkownik

Zawsze możesz jeszcze zerknąć na kategorię, gdzie zaprezentowali sprzęt dla par (na stronie swiaterosa.pl/102-dla-par ). To nie tylko zabawki ale i zestawy np. z bielizną, dzięki czemu będziecie mogli się świetnie bawić :) Ten sklep ma naprawdę dużo do zaoferowania.
#2016-03-11 12:26:28 

bakuś

Użytkownik

Akurat myślałem, że odezwą się sami Panowie, ale to może i lepiej, że kobiety. Przynajmniej poznam lepiej kobiece potrzeby, dzięki Wam, Panie :) Na pewno wybiorę coś z oferty tego sklepu. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015