#2016-03-15 08:55:42 

bakuś

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam sklepu z oponami w dobrych cenach z dużym wyborem. Kiedyś jeździłem na uniwersalnych ale po zmianie auta musze zainwestować w zimowe i letnie tym bardziej ze mam je gdzie trzymac. Prosze o polecenie jakiegos sprawdzonego sklepu i pozdrawiam.
#2016-03-15 10:14:47 

moniafonia

Użytkownik

Mój mąż zawsze zamawia na Opony Kunicki. Sama widziałam że mają świetny konfigurator a ceny bardzo konkurencyjne. Mi osobiście najbardziej odpowiadają Pirelli, proszę możesz sobie podejrzeć: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Pirelli. Może i Tobie przypadną do gustu. Sklep ma bardzo szeroki asortyment i nigdy nie zdazylo sie nam aby zamowienie przyszlo niekompletne albo pomylone, co wiele razy mialo miejsce z innymi sklepami.
#2016-03-15 10:41:19 

pclover

Użytkownik

Potwierdzam, że to bardzo dobry sklep. Ostatnio musiałem kupić nowe zimówki, więc przy okazji sprawiłem sobie nowe felgi stalowe bo niefortunnie obie z jednej strony wygiąłem kiedy rzuciło mnie na krawężnik. Felgi fajnej jakości, w dobrej cenie no i jest w czym wybierać. Fajny sklep można brać w ciemno.
#2016-03-15 13:28:30 

grubcio

Użytkownik

Witam. Szukam wszędzie sklepu z oponami do traktorów i nie udało mi się znaleźć nic konkretnego. Czy w tym sklepie dostanę coś takiego? Najbardziej zależy mi na Bridgestonach bo zwykle takie brałem i byłem zadowolony.
#2016-03-15 14:27:22 

pclover

Użytkownik

No jasne że dostaniesz, nawet u góry w kategorii możesz wybrać. Już Ci znalazłem Bridgestony: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-rolnicze-Bridgestone. Kiedyś słyszałem że podobno na nich czuć olbrzymią różnicę w ciągnikach. To prawda ze da sie na nich wjechac prawie wszedzie?
#2016-03-15 15:30:44 

grubcio

Użytkownik

Mi bardzo odpowiadają, od lat jeżdżę tylko na bridżach wiec nie mam porównania gdzie da sie wjechac na innych. Dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015