#2016-03-24 21:44:44 

Mezo

Użytkownik

Chciałbym żebyście mi polecili konkretną, najlepszą firmę doradczą. Jestem gotowy zainwestować dużą kwotę i ponieść świadome ryzyko. Chciałbym jednak aby profesjonalista dokładnie poinformował mnie o wszystkich za i przeciw przed podjęciem decyzji. Znacie kogoś takiego?
#2016-03-25 00:30:21 

Soldier

Użytkownik

Jeśli mowa o zainwestowaniu 100 tysięcy czy jakiejś równie dużej kwoty to rzeczywiście dobrze robisz, że się chcesz poradzić. Zawsze musisz podjąć przemyślaną decyzję, bo inaczej nawet jak zyskasz to później robiąć kolejną inwestycję już mniej szczęśliwą możesz stracić
#2016-03-25 01:59:13 

mistrzowska

Użytkownik

Ja miałam przyjemność trafić i współpracować z tą firmą architekcizysku.pl/w-co-zainwestowac/ . Tu podesłałam ci ich podstronę na której wymeiniają potencjalne inwestycje np. nieruchomości czy obligacje korporacyjne. No ale zyskują jeszcze więcej przy bezpośrednim kontakcie- naprawdę rzadko się spotyka żeby ktoś był tak rzetelny i dobrze przygotowany! Tłumaczą wszystko naprawdę zrozumiale, nawet jeśli nie siedzisz w finansach i dobrze szacują potencjalne ryzyko- są szczerzy
#2016-03-25 04:53:34 

blondyna

Użytkownik

Doradcę powinieneś dobrać w zależności od tego czy jesteś osobą indywidualną, czy masz firmę i ona chce inwestować w akcje swoje lub innej firmy itp. Nie warto iść do jakiejś wielkiej korporacji doradców jak masz tylko jednorazową inwestycję do zaplanowania. Mniejsi bardziej indywidualnie podchodzą do klienta i jego życzeń
#2016-03-25 07:07:56 

Mezo

Użytkownik

Szczerze mówiąc zainteresowała mnie ta firma z linka koleżanki wyżej bo mają świetnie zrobioną stronę! To dla mnie podstawa, bo z wykształcenia zajmuje się PR więc wizerunek na mnie robi wrażenie. Zresztą kwalifikacje też. Rozumiem, że oni prowadza takie szeroko poęcie doradztwo finansowe, nie tylko dla dużych firm?
#2016-03-25 07:39:21 

mistrzowska

Użytkownik

Nie, są wszechstronni jeśli chodzi o inwestycje itp. Poczytaj sobie więcej o doradztwie tutaj: architekcizysku.pl/doradztwo-finansowe/ szczególnie zwróć uwagę na tą możliwość pozostawania w stałym kontakcie z klientem- niewiele firm jest w stanie to zaoferować w dzisiejszych czasach
#2016-03-25 10:04:57 

pclover

Użytkownik

Według mnie jeśli chcesz żeby ktoś był z tobą absolutnie szczery w kwestiach takich jak ryzyko inwestycji najlepiej polecić się kogoś znajomego. Ja ufam zawsze że trzeba szukać kontaktów z różnych dziedzin w najbliższym otoczeniu. Może jacyś twoi znajomi albo rodzina mają kogoś takiego? Zaufanie to podstawa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015