#2016-03-31 05:17:24 

gangstarap

Użytkownik

Cześć, potrzebuję pomocy ze sprzedażą rocznego samochodu kupionego w salonie. Sprzedaję z przyczyn osobistych, auto jest jak najbardziej wporządku ale mimo to ceny jakie usłyszałem w Krakowie zupełnie odbiegają nie tylko od moich oczekiwań ale nawet od ceny rynkowej. Ja oczywiście zdaję sobie sprawę że nie dostanę za niego tyle co wydalem, ale niektóre oferty sa az obrazliwe. Zakladam ze nie jestem sam i ktos mogl miec podobne przejscia stad moja prosba o pomoc.
#2016-03-31 06:38:48 

Mysterie

Użytkownik

Wiesz jak to jest z nowymi autami... już przy wyjeździe z salonu mówi się że traca na wartosci 10proc. a czasem nawet i wiecej. Na Twoim miejscu szukala bym komisu aut w Krakowie online, czyli firmy, która wyceni samochód przez internet i przyjedzie do Ciebie żeby zapłacić gotówką. Tu masz coś takiego: superautomarket.pl. Pozdrawiam.
#2016-03-31 06:47:39 

franko

Użytkownik

Sory ze sie wtrace w temat ale mam podobna przeprawe z uzywanym 4 letnim samochodem. Chciałem prosić żeby ktoś podrzucił mi namiar na autokomis Sopot Gdańsk albo Gdynia ale udało mi się znalezc w internecie oferte firmy o ktorej pisze kolezanka i facet ktory ogladal samochod wycenil mi go bardzo dobrze bo na okolo 85procent wartosci rynkowej. Takiej ceny nigdzie nie dostane ale chcialbym sie dowiedziec czy to na pewno bezpieczne?
#2016-03-31 09:07:42 

bakuś

Użytkownik

A co w tym niebezpiecznego? To jest biznes, ktoś oferuje dobrą cenę spisujesz umowe i bierzesz gotowke – po sprawie. Z resztą mój znajomy sprzedał im auto i wszystko było normalnie, tak jak ze sprzedażą kazdego auta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015