#2016-04-05 04:10:43 

P4jąk

Użytkownik

Właśnie przeprowadziłem się z żoną do nowego mieszkania i przeżywam zmasowany atak życzeń które muszę spełnić :P. Ostatnio moja druga połówka wpadła na pomysł zamontowania w salonie plisowanych żaluzji. Tak szczerze to nawet do końca nie wiem co to jest, wiem jedynie jaki mają mieć kolor stąd prośba do was, łaskawi forumowicze o pomoc.
#2016-04-05 04:22:46 

Mysterie

Użytkownik

Pięknie to ująłeś :D, niemal jak wieszcz. Tak się wzruszyłam że aż poszukałam dla Ciebie na stronie najlepszego według mnie sklepu w tej branży - zaluzje-rolety-warszawa.pl/zaluzje-plisowane. Masz tam bardzo duży wybór w dobrych cenach i gwarancję że żaluzje będą służyć długie lata, pozdrawiam i szczęścia w nowych 4-kątach.
#2016-04-05 06:22:49 

CzerwonaWoda

Użytkownik

A nie myślałeś może o roletach dzień noc w Warszawie są one ostatnio bardzo modne i coraz więcej osób decyduje się na ich montaż. osobiście również bardzo mi się podobają i myślę że fajnie jest rozważyć taką opcję, bo idealnie pasują do nowoczesnych elewacji, a wewnątrz masz korzyść uniwersalnego stosowania jak sama nazwa wskazuje.
#2016-04-05 09:00:02 

P4jąk

Użytkownik

Żona jest nieugięta i nie mam nawet po co próbować. Już chciałem ją przekonać do kilku innych rzeczy i też nie wyszło więc sobie odpuszczę. W kazdym razie dzieki za sugestie, pomoc i za dobre zyczenia. Strona którą podrzuciłaś jest super, mam w czym wybierać
#2016-04-05 09:22:29 

Mysterie

Użytkownik

Nie ma za co, ciesze się że pomogłam. Sama często szukam różnych rzeczy w internecie albo nie mogę się na cos zdecydowac i zawsze wtedy siegam po fora.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015