#2016-04-07 03:02:54 

moniafonia

Użytkownik

Piszę w związku z problemem, z którym zmaga się coraz więcej kobiet, w tym niestety moja siostra. Mam na myśli depresję. Jak to bywa, nie chce ona przyznać się do problemu. Sama korzystam z pomocy specjalisty, ale w Poznaniu, dlatego chciałam zasięgnąć opinii o psychologach z Wrocławia – to tam mieszka siostra. Zgodziła się na konsultację, ale po cichu wierzę, że jeśli spodoba jej się pierwsza sesja, to zostanie dłużej. Potrzebny mi kontakt do polecanego psychologa na miejscu.
#2016-04-07 05:57:29 

bibowska

Użytkownik

Wiadomo, że jedna rozmowa jeszcze nikogo nie zbawiła, więc oby się udało. Skoro sama chodzisz do psychologa, to pewnie jest to dla ciebie oczywiste, ale pamiętaj, że dla niej może nie być. Lepiej od początku ją nastawić na konieczność dłuższej terapii.
#2016-04-07 06:46:25 

mistrzowska

Użytkownik

Mogę polecić z doświadczenia walki z depresją w rodzinie psycholog-wroclaw.info.pl/to jest strona gabinetu przy Nowym Targu. Pani psycholog prawdopodobnie zrobiła świetne pierwsze wrażenie, bo bliska mi osoba była nastawiona bardzo negatywnie, a potem sama przyznała, że wizyty pomagają. Tutaj psycholog-wroclaw.info.pl/metody-pracy może Pani więcej poczytać o jej metodach psychoterapeutycznych. Życzę siostrze wygrania walki z chorobą!
#2016-04-07 08:05:52 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Tylko nie zaprowadzaj jej tam na siłę. Depresja (znaczy jeśli ją stwierdzą, bo rozumiem, że to podejrzenie, a nie diagnoza) to jest poważna sprawa. Jeśli będziesz za bardzo naciskać, to pewnie po prostu się obrazi na Ciebie i nie będzie chciała współpracować. Mówię z perspektywy studentki psychologii, która zamierza napisać na ten temat pracę magisterską. Też trzymam kciuki siostrę i za Ciebie, bo to ogromna trauma dla całej rodziny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015