#2016-04-08 08:43:39 

Dudu

Użytkownik

Cześć. Pytanie tak jak w temacie, szukam profesjonalisty proktologa, który zajmuje się leczeniem szczeliny odbytu. Przez bardzo dlugi czas przyjmowalem leki ktore powodowaly zatwardzenie i nabawiłem się tej nieprzyjemnej choroby. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-08 09:50:13 

bibowska

Użytkownik

Dobry proktolog przyjmuje w Poznaniu na Śmigielskiej, masz tu jego stronke z informacjami o leczeniu twojej choroby: proctogin.pl/pl/porady/szczelina-odbytu-leczenie/ . Polecam bo to naprawdę bardzo dobry specjalista ktorego namiary dostalam od kolezanki ktora dopadla torbiel włosowata leczenie tego bywa czasami skomplikowane ale na całe szczescie wszystko skonczylo sie dobrze. Osobiscie mi spodobal sie jego stosunek do pacjentów, gdyz czlowiek czuje sie tam wyjatkowo dobrze i wie ze na pewno wyzdrowieje.
#2016-04-08 11:04:55 

bakuś

Użytkownik

To prawda, lekarz ma super podejście. Miałem tam laparoskopowe usunięcie wyrostka robaczkowego które co prawda jest zabiegiem prostszym niz te ktore opisujecie ale ja bardzo przezywam wszelkie takie ingerencje w organizm, ogólnie nie lubię chodzic do lekarzy. W kazdym razie zabieg oczywiscie sie powiodl, nie bylo tez zadnych komplikacji ani problemów. Odetchnąłem z ulgą :) i polecam gabinet.
#2016-04-08 12:11:23 

Dudu

Użytkownik

Bardzo dziekuje za polecenie. Rozmawialem jakis czas temu z pzyjacielem który również tam miał drobny zabieg chirurgiczny i bardzo sobie chwalił. Nie ma sensu więc dłużej sie zastanawiac tylko zrobic co trzeba. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015