#2016-04-19 06:30:41 

Kwiczoł

Użytkownik

Żona zażyczyła sobie wyremontowania sypialni. Akurat się okazało, że jedzie za miesiąc na tydzień na konferencję i wpadłem na pomysł, by jej zrobić niespodziankę. Po powrocie zastałaby odmienioną sypialnię. Polecicie dobrego projektanta wnętrz w Poznaniu, który by się tym zajął, aby wszystko było gotowe na czas?
#2016-04-19 07:47:07 

Amela

Użytkownik

Szczerze? Nie wiem, czy to dobry pomysł. A jak jej się nie spodoba efekt, to co wtedy? Znasz w ogóle jej gust do tego stopnia, by robić to za jej plecami? Ja bym chyba tak nie chciała, za duży stres… przecież to nie są małe pieniądze…
#2016-04-19 09:06:21 

mistrzowska

Użytkownik

Bez przesady, jak są małżeństwem, to chyba się orientuje w tym, co się jej podoba, a co nie. Zobacz sobie ofertę tego biura: 3wymiary.pl/. Ja mam zrobioną sypialnię właśnie za ich sprawą i jest śliczna, dokładnie taka, o jakiej marzyłam. Jeśli chodzi o świetne i funkcjonalne projekty wnętrz Poznań nie ma lepszego biura, niż te. Moim subiektywnym zdaniem, oczywiście. Wszystko jest kwestią dogadania, palcem nie ruszą bez twojej zgody.
#2016-04-19 09:15:08 

Kwiczoł

Użytkownik

Hehe spokojnie, my z żoną mamy identyczny gust, więc to nie jest problem. Poza tym ona lubi tego typu niespodzianki. Raz w środku nocy mnie obudziła i kazała się pakować, bo wykupiła 3-dniowe wczasy na Wyspach Kanaryjskich z wylotem kolejnego dnia z rana…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015