#2016-04-20 05:19:55 

moniafonia

Użytkownik

Cześć wszystkim! Jestem załamana.. Jadłam arbuza i na pestce straciłam część jedynki. Mi też wydaje się to nieprawdopodobne ale naprawdę była to zwykła pestka. Nie wiem jak to się stało. Czy to da się jakoś uzupełnić, a jeśli tak to gdzie?
#2016-04-20 06:13:54 

P4jąk

Użytkownik

Nie przejmuj się, czasem zęby pękają naprawdę w dziwny sposób, co prawda ja wybiłem sobie kiedyś dwa na blacie stołu bo mnie pies wystraszyła, ale to już inna historia :P
#2016-04-20 08:24:50 

bibowska

Użytkownik

Cześć, oczywiście że można to naprawić i najlepiej zabrać się za to jak najszybciej. Moj kolega byl na rekonstrukcji zęba w New Dent Clinic na Ratajach w Poznaniu. Wielu moich znajomych tam chodzi bo przyjmuje bardzo dobra dentystka która naprawdę zna się na rzeczy i jest naprawdę świetnym specjalistą. Jeśli chodzi o ceny to zapłacisz u niej na pewno mniej niż w innych gabinetach w tym mieście. Pozdro i trzymaj się :).
#2016-04-20 11:17:43 

Kwiczoł

Użytkownik

Przepraszam że trochę zmieniam temat ale mam nadzieję że mi pomożecie, bo chciałbym sie dowiedzieć gdzie zrobię w Poznaniu solidny implant zęba? Zależy mi dobrej usłudze, ale cena również jest ważna bo nie chciałbym wyac na to majątku. Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-04-20 11:49:43 

mistrzowska

Użytkownik

Podpisuję się pod prośbą. Musze znaleźć tacie dobrego dentystę który specjalizuje się w implantach i uzupełnianiu ubytków kostnych. Czytałam że w tym gabinecie można zrobić takie zabiegi ale chciałabym wiedzieć w jakiej cenie, bo ojciec się nei zdecyduje jeśli nie będzie miał wszystkiego czarno na białym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015