#2016-04-21 21:15:18 

pclover

Użytkownik

Mieszkam w średnio ciekawej dzielnicy Poznania i niestety problem szczurów wraca jak boomerang. Oczywiście dużo się zmienia, miasto inwestuje w remonty, patologia się powoli zaczyna wyprowadzać a ci normalni którzy chcą tu zostać to faktycznie widza, że idzie to w dobrą stronę. Ale co z tego jeśli puszczam swoje dziecko na podwórko a tam normalnie na legalu łażą sobie gryzonie. Najpenwiej siedzą w piwnicach więc skrzyknąłem paru sąsiadów na zbiórkę kasy na specjalistów. Niech mi ktoś poleci dobrych.
#2016-04-21 22:35:06 

Soldier

Użytkownik

A czemu to nie miasto się tym zajmie? Przeciez jeśli mieszkasz w kamienicy to chyba jasne, ze to ich obowiązek nie wasz?
#2016-04-21 23:09:37 

pclover

Użytkownik

Jakoś do tej pory nic się w tym temacie nie zadziało więc postanowiliśmy zadziałać sami. Zdrowie naszych dzieci jest dla nas wazniejsze niż jakieś zasady a jest nas tyle, że w sumie nie wyszło dużo. Teraz trzeba zawołać fachowców.
#2016-04-22 01:01:17 

Soldier

Użytkownik

No to w takim razie zobacz sobie na stronie internetowej dokładnie co oferuje firma zwalczanie-szkodnikow.com/ . Z tego co wiem zajmują się gryzoniami również, chociaż ja ich wynajmowałem do innych celów.
#2016-04-22 03:48:48 

pclover

Użytkownik

Jaki byłproblem u ciebie? Ile czekałeś i czy byłeś zadowolony?
#2016-04-22 05:51:43 

Soldier

Użytkownik

U mnie probem był z robaczkami. Mieszkam w domu jednorodzinnym i kiedyś był on okryty bluszczem, który faktycznie przepieknie wygląda, ale skutek tego jest taki, że masz potem pełno owadów na chacie. Ktoś mi polecił stronę zwalczanie-szkodnikow.com/oferta/dezynsekcja no i wyszło na to, że mają wszystko to czego szukałem. Poradzili sobie mega szybko, czekałem niedługo, ale byłoby szybciej gdybym faktycznie był w domu a byłem na dwudniowej delegacji więc nie miał kto ich wpuscic wcześniej.
#2016-04-22 07:16:01 

pclover

Użytkownik

Dzięki za linki, wolę nie mieć u siebie sytuacji z książki alberta camusa :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015