#2016-05-09 04:43:40 

Soldier

Użytkownik

Planuję samodzielnie zrobic meble do kuchni. Znam się troszkę na stolarce, ale szukam jakichś pomysłów, inspiracji no i ciekawych materiałów, które mógłbym wykorzystac do wykonania takich mebli. Czekam na wasze sugestie:)
#2016-05-09 06:03:13 

Dudu

Użytkownik

Przypuszczam, że masz już caly zestaw różnego rodzaju narzędzi stolarskich, więc nie będę ci o tym pisał. Napisze kilka słów o nowych rodzajach blatów kuchennych, bo teraz oprócz klasycznych laminatów i blatów kamiennych są jeszcze produkty wykonane z tworzyw mineralnych. Taka płyta jest materiałem w zasadzie niepalnym, takze prócz dużej wytrzymałości i fantastycznego wyglądu ma też ona inne, cenne właściwosci. Jak dla mnie to teraz materiał numer jeden jesli chodzi o produkcję nowoczesnych mebli kuchennych.
#2016-05-09 08:34:25 

Soldier

Użytkownik

Zainteresowałeś mnie tymi płytami i od razu poszperałem w necie. Trafiłem na takie coś sassc.com.pl/site/productDetails?productId=53 tylko nie wiem jeszcze do końca jak te płyty wyglądają w rzeczywistości i czym je ewentualnie docinać, bo przypuszczam, że pilarka do drewna w tym przypadku nie będzie za bardzo przydatna:)
#2016-05-09 08:45:56 

bakuś

Użytkownik

Jak zrobisz sobie projekt, to nie musisz miec nawet pilarki. Przeciez teraz w każdym markecie czy sklepie meblowym dotna ci takie płyty, blaty i inne elementy konstrukcyjne pod wymiar. Wiadomo, że to troszke kosztuje, ale chyba i tak taniej niż kupowc specjalne narzędzia do docinania kilku płyt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015