#2016-05-11 02:23:40 

P4jąk

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jestem bardzo blisko ze swoją przyjaciółką. Niestety od przyszłego roku oboje jedziemy w zupełnie inne części Polski. Pomyślałem, że chcę jej coś podarować. Coś osobistego, płytę dvd z wszelkimi zdjęciami, filmami i wspomnieniami we dwoje. Chciałbym jeszcze zamówić specjalny nadruk na płytę. Pytanie teraz.. gdzie mógłbym takie coś zamówić? Proszę o radę, pozdrawiam!
#2016-05-11 04:11:31 

Kwiczoł

Użytkownik

Możesz zamówić bardzo ładny artystyczny nadruk na płytę dvd tutaj: gmcd.pl/nadruki.html mają naprawdę fajną i profesjonała ofertę w swoim sklepie. Bez problemu zdecydujesz się na coś dobrego ;) a tak przy okazji fajny prezent.
#2016-05-11 05:48:12 

Dudu

Użytkownik

Fajny prezent.. ale ja nie wierzę w przyjaźń damsko męską. Pewnie jesteś w niej trochę zakochany, albo ona Ci dała wcześniej kosza albo c oś w tym stylu. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia.
#2016-05-11 07:24:05 

moniafonia

Użytkownik

Czy jak ktoś od razu przyjaźni się z facetem, będąc kobietą to już musi mieć to jakiś podtekst?? Brzmisz jak mój chłopak, który nie może zrozumieć, że mam przyjaciela ze studiów. Mega mnie takie coś irytuje. Wiadomo, że są różne sytuacje, ale jak napisał, że dla przyjaciółki, to chyba jasne, że nie ściemnia?
#2016-05-11 09:50:54 

P4jąk

Użytkownik

Tak to tylko przyjaciółka, ale ja bym raczej napisał AŻ przyjaciółka, bowiem się znamy od wielu lat i jesteśmy dla siebie naprawdę dużym oparciem. Ale mniejsza tym, pewni ludzie takich rzeczy nie rozumieją. Dzięki za link, zgłoszę się do gmcd.pl ;) pa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015