#2016-05-13 03:10:44 

Amela

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Mam działkę rekreacyjną i mamy tam zrobiony duży plac zabaw. Problem w tym, że wszystko tam jest już stare i strach puszczać tam dzieci. Razem z kilkoma innymi osobami chcemy zlecić komuś wykonanie takiego placu zabaw. Ktoś może mi coś polecić?
#2016-05-13 03:52:05 

Soldier

Użytkownik

A możesz mi powiedzieć mniej więcej jakiej wielkości jest ten plac i co chcecie tam mieć? Znam jedną osobę, która robi takie rzeczy, ale wiem, że raczej nie podejmuje się on dużych projektów.
#2016-05-13 05:19:38 

Amela

Użytkownik

Kurcze, ciężko mi powiedzieć. Teren na którym jest ten plac ma jakoś 6 metrów szerokości i 15 długości. Jest to całkiem sporo miejsce, ale biorąc pod uwagę ilość osób tutaj to i tak mało. Co do samego projektu to chcemy taki standard, domki, drabinki, ślizgawki i piaskownica. No i wiadomo, że jakieś huśtawki czy coś podobnego też by się przydało.
#2016-05-13 07:28:39 

Kwiczoł

Użytkownik

Ja mogę ci polecić stronę winnetoo.pl. Firma zajmuje się właśnie robieniem takich rzeczy. Patrzyłem na ich realizacje na stronie i byłem zaskoczony jakie fajne place zabaw. Firma podobno bardzo profesjonalna więc możesz mieć pewność, że nic ci się nie zepsuje po kilku miesiącach.
#2016-05-13 09:39:33 

mistrzowska

Użytkownik

No w takim przypadku to najlepiej załatwić jakąś firmę, bo osoba prywatna może sobie z tym nie poradzić. Mimo wszystko jest to całkiem spory plac, ale nie ma się co dziwić skoro jest ogólnodostępny dla działkowiczów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015