#2016-05-16 02:52:05 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Czy kupujecie biustonosze w sieci, a jeśli tak, to jak radzicie sobie z dobraniem właściwego rozmiaru? Wiem, że są ogólne zasady sprawdzania rozmiaru biustonosza, ale ja zawsze miałam z tym kłopot. Jak wy sobie z tym radzicie?
#2016-05-16 05:00:53 

Gołębiarka

Użytkownik

Przyznam szczerze, że ja bielizne kupuje wylacznie w zwyklych sklepach, bo jakos nie mam przekonania do zakupu takich rzeczy przez internet.
#2016-05-16 06:47:04 

mistrzowska

Użytkownik

Ja wręcz przeciwnie. W Internecie można kupić już chyba wszystko, więc czemu nie bieliznę. Poza tym w takich sklepach jak sklep.fernandperil.com/ wybór bielizny jest znacznie większy niż w zwykłych sklepach z bielizną damską. Problemem może być rzeczywiście właściwe dobranie rozmiaru, ale z tym zawsze jest kłopot. Po prostu trzeba się dobrze zmierzyć. Zresztą jeśli stanik nie pasuje, zawsze można go zwrócić.
#2016-05-16 08:15:22 

moniafonia

Użytkownik

Ja biustonosze kupuje i w normalnych sklepach i w Internecie. W sieci zwykle szukam rzeczy markowych, bo zwyczajnie jest taniej, a poza tym nie ma problemu z okresleniem rozmiaru. Ciekawe staniki znajdziesz chociażby tutaj sklep.fernandperil.com/kolekcja-01-BIUSTONOSZE.html , ceny są całkiem przystępne, biustonosze są ładne i trwałe, a poza tym nie ma problemu z ewentualnym zwrotem nie pasujacego rozmiarowo towaru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015