#2016-05-17 23:33:20 

pclover

Użytkownik

Cześć wam! Szukam dobrej i sprawdzonej firmy z Poznania która zajmuje się podłogami i parapetami z marmuru. Zależy mi przede wszystkim na dobrej cenie i na jakości bo słyszałem że tani kamień może się porysować i pościerać. Podobno pózniej nie da sie z nim nic juz zrobic oprócz wymiany.
#2016-05-18 01:26:11 

moniafonia

Użytkownik

Szczerze to nie wiem skąd dowiedziałeś się czegoś takiego. W kuchni mam blat z ciemnych płyt granitowych które kupiłam w bardzo okazyjnej cenie i od 5 lat nie widze na nich zadnych zmian, a nie przykładam zbytniej wagi do dbania o niego. Sądzę że nie jest to kwestia jakości tylko własciwości kamienia który po prostu nie daje sie tak łatwo zniszczyć pozdrawiam.
#2016-05-18 04:06:58 

bibowska

Użytkownik

Cześć, mój mąż zamawiał już jakiś czas temu bardzo dobre i niedrogie parapety marmurowe Poznań ma bardzo niedrogi sklep z szerokim wyborem ale niestety nie powiem Ci dokładnie jak się nazywa bo nie pamiętam. Było to na pewno gdzies na Firlika ale więcej nie jestem w stanie powiedzieć.
#2016-05-18 05:12:22 

pclover

Użytkownik

Czyli jest już jakaś poszlaka, właściwie ta ulica nie jest długa wiec powinienem sobie poradzic. Jak znajdę wolną chwilę to się tam wybiorę na zwiad ;). Trochę mnie uspokoiłaś z jakością kamienia, też wydało mi się to dziwne, ale nie polemizowałem z fachowcami, a jak już mam wydac konkretne pieniadze to wole to zrobic dobrze.
#2016-05-18 08:09:59 

moniafonia

Użytkownik

Rozumiem ale nie masz sie czego obawiac. Kamień to kamień i nie wiem co trzeba z nim zrobić żeby wymagał wymiany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015