#2016-05-24 07:48:03 

Gołębiarka

Użytkownik

Hejka! Zupełnie nie znam się na narzędziach i tym podobnych sprawach a osoba w firmie zajmowała się zakupami jest na macierzyńskim. Mam problem bo muszę zamówić niedrogą frezarkę górnowrzecionową a nie wiem nawet gdzie czegoś takiego szukać, jak to wygląda i ile mniej więcej to kosztuje. Proszę o szybką pomoc bo czas leci a nie chcę żeby wyglądało to na moją opieszałość.
#2016-05-24 09:38:41 

Soldier

Użytkownik

Jednym słowem nieźle Cię wpakowali, ale wiem jak to jest w pracy. Góra mówi że coś ma być zrobione a Ty sie czlowieku martw czym i jak. Dobrze ze tu napisalas bo dobre i niedrogie frezarki kupisz w sklepie TECH Poznań. Mają bardzo szeroki asortyment i niskie ceny, o wiele lepsze niż w stacjonarnych sklepach. Od wielu lat prowadzę zakład i zaopatruję się tylko tam bo czego bym nie szukał to dają mi najlepsze ceny.
#2016-05-24 12:25:09 

Gołębiarka

Użytkownik

Dziękuję Ci bardzo za zainteresowanie. Zamówiłam, opłaciłam teraz tylko mam nadzieje ze wszystko przyjdzie jak należy.
#2016-05-24 13:07:45 

pclover

Użytkownik

Na pewno przyjdzie, też tam zamawiałem szlifierkę kątową i nie miałem problemu z dostawą, albo z urządzeniem. Teraz rozglądam się za dobrą wiertarką i chyba ponownie będę brał u nich bo ten sam model co szukam w pozostałych sklepach jest o wiele droższy, a że sklep jest sprawdzony to mam pewność że się nie zepsuje. Tak przy okazji ktoś mógłby doradzić jakąś dobrą markę takich narzędzi? Zależy mi szczególnie na mocy i poręczności.
#2016-05-24 13:24:11 

Soldier

Użytkownik

Teraz produkty najbardziej znanych producentów są bardzo wyrównane. Musisz sobie sprawdzić jak poszczególne modele leżą ci w dłoni bo tu jest zasadnicza różnica no i mozna zamawiać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015