#2016-06-14 23:16:37 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Siemanko, szukam sprawdzonego i niedrogiego glazurnika z Warszawy. Mam do zrobienia łazienkę i ściankę w kuchni, pracy nie ma aż tak dużo bo mieszkanie jest małe, a poprzedni majster zrezygnował. Wszystko jest gotowe i czeka na kogoś kto podjąłby się dokończenia remontu. Pozdrawiam.
#2016-06-15 01:40:47 

Kwiczoł

Użytkownik

Dlatego ja zawsze wolę zlecac takie rzeczy firmom. Mam wtedy pewnośc że nikt nie zostawi roboty w połowie, a jak wiadomo rozgrzebana praca to większe koszty bo czasami trzeba coś poprawić, skuć żeby iśc dalej. Mój brat polecił mi tę firmę i jestem bardzo zadowolony z ich pracy, proszę: glazurnictwociszewscy.pl/. Są niedrodzy i terminowi, a do tego znają się na tym co robią.
#2016-06-15 04:20:02 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Dzięki, oglądam właśnie dotychczasowe realizacje i bardzo mi się podoba, ale jak z cenami?
#2016-06-15 05:47:09 

mistrzowska

Użytkownik

Również prosze o informacje jak plasują się ceny dobrych glazurników w Warszawie? Dopiero co się tu przeprowadziłam i planuję nieduży remont a galeria na stronie firmy którą poleciłeś jest naprawdę bardzo interesująca. Widać że mają dryg do tej roboty i wkładają serce w szczegóły co jest dla mnie bardzo ważne.
#2016-06-15 08:05:23 

Kwiczoł

Użytkownik

Powiem wam tak – pod wzgledem jakość/cena nikt nie dorasta im do pięt. Widziałem już kilka łazienek które robili i zawsze wychodziłem z wielkimi oczami. Piękna, koronkowa robota. Nie mogę wam dokładnie powiedziec ile co kosztuje bo to wszystko zalezy od indywidualnej wyceny, ale ładniejszej i tańszej roboty nie znajdziecie w Warszawie, to wam gwarantuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015