#2016-06-16 02:19:09 

P4jąk

Użytkownik

Dzień dobry. Chcę zrobić niespodziankę swojej narzeczonej i spędzić z nią wspólny weekend nad morzem. Zależy mi na tym, żeby to było romantyczne miejsce, klimatyczne i w miarę blisko morza, żebyśmy mogli też się wybrać na spacer jakiś wieczorem i niekoniecznie musieć spacerować przez całe miasto, żeby w ogóle dojść na plażę. :P Są Wam znane takie miejsca?

#2016-06-16 04:28:52 

Kwiczoł

Użytkownik

Cześć. Jasne, że znamy takie miejsca. :D Sam byłem w zeszłym miesiącu, jak była jeszcze ładna pogoda, na takim wyjeździe ze swoją lubą. Ona była miejscówką zachwycona, a zadowolić ją, to naprawdę trzeba się postarać, więc to naprawdę bardzo dobra opinia :D
#2016-06-16 06:26:45 

P4jąk

Użytkownik

No a zdradzisz, co to za tajemnicze miejsce? Chętnie też tam zabiorę swoją narzeczoną niech będzie tak samo zachwycona jak Twoja dziewczyna. :P A widomo, że lepiej jechać już w jakieś sprawdzone miejsce niż tak całkiem w ciemno.
#2016-06-16 08:32:04 

Kwiczoł

Użytkownik

A to wcale nie żaden sekret. Wejdź po prostu na stronę domprzylazy.eu i zobacz, jak to wygląda. Oferta jest bardzo dobra, do wyboru masz pokoje o rożnym standardzie. Cenowo też się to opłaca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015