#2016-06-23 02:19:16 

grubcio

Użytkownik

Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu biję się z myślami na temat budowy basenu ogrodowego… nasi znajomi mają taki i fajnie się u nich spędza letnie wieczory, ale co z takim basenem w zimę? Moja żona strasznie by chciała, a ja mam wątpliwości. Może wy macie u siebie basen albo też się zastanawiacie i możecie mi podać jakieś wady i zalety, żebym miał pełniejszy obraz? Dzięki za pomoc :)
#2016-06-23 05:13:25 

pclover

Użytkownik

Ajj no wiesz co- to zależy od tego jak lubisz spędzać czas. Ja uważam, ze to rewelacja- mam od jakichś czterech lat basen w ogrodzie, a wcześniej miałem ogrodową wannę i dla mnie to jest świetnia sprawa. Bardziej nad tym czy w ogóle zrobić bym się nie zastanawiał, a nad tym komu zlecić. Jeśli jesteś gdzieś z wielkopolski to ja ci bardzo polecam taką firmę z Suchego Lasu, koło Poznania. Bodajze na ulicy Obornickiej oni mają siedzibę i jak sobie wpiszesz w wyszukiwarkę to ich znajdziesz, bo się nazywają baseny coś tam.
#2016-06-23 08:04:17 

grubcio

Użytkownik

Dzięki, jestem z Poznania, więc jak znalazł :) ale powiedz mi jak amsz doświadczenie- jak z tymi basenami w zimę? Czy jest dużo roboty przy czszczeniu itp.?
#2016-06-23 08:39:14 

pclover

Użytkownik

No właśnie dlatego musisz jakąś dobrą firmę wybrać- mi oni sami zaproponowali takie rolety na zimę, które zabezpieczają wodę i cały basen, tak że potem jest gotowy na lato. A co do czyszczenia to ja u nich kupuje taką chemię Aqua Pool- bardzo dobrze działa i osobiście nie miałęm problemów z żadnymi bakteriami itp., ale fakt że o to trzeba samemu dbać
#2016-06-23 08:49:53 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Dla mnie skoro już się decydujesz na basen to może nie ogrodowy tylko wewnątrz albo pod jakimś daszkiem, hm? Ja bym tak zrobiła, bo mogłabym cały czas korzystać, a nie tylko w wakacje gdzie jak waidomo z pogoda róznie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015