#2016-06-30 01:51:44 

Soldier

Użytkownik

Mam takie pytanie orientacyjne: orientujecie sie może ile powinien kosztować dobry kawior? Bo chce kupić taki dobry, prawdziwy z jestiotra, nie chce się na coś naciąć i dlatego pytam. Rozumiem że jak cena będzie odpowiednia to sam kawior też powinien być dobry. Więc ile taki słoiczek powinien kosztować, jak myślicie? Żeby mieć pewność że jakość przednia? I w sumie pytanie gdzie to kupić bo w takim zwykłym supermarkecie to chyba nie bardzo...
#2016-06-30 04:23:11 

Dudu

Użytkownik

z tego co wiem to cena kawioru, takiego prawdziwego, zaczyna się gdzieś od stu złotych... jest to zatem przysmak bardzo ekskluzywny, ale raz na jakiś czas, jako taki fajny dodatek, można sobie na niego pozwolić. ja szczerze zachęcam bo jest to jeden z najlepszych smaków jaki sobie można wyobrazić, jeden z najlepszych smaków znanych ludzkości. pozdrawiam
#2016-06-30 04:39:23 

Kasia00Kasia

Użytkownik

ja kupowałam kawior jakiś czas temu w Rosji, tam jest trochę taniej, bo wiadomo, towar importowany zawsze jest droższy. no tma ceny były sporo niższe i też mam wrażenie, że taki prawdziwy rosyjski kawior ma dużo lepszy smak. najlepiej jeść sam, żeby dobrze poczuć ten niezwykły smak
#2016-06-30 04:54:12 

bakuś

Użytkownik

ja się ostatnio zastanawiałem również jaka jest cena słoiczka kawioru z jesiotra i okazało się, że nie jest tak źle, bo jeden z najlepszych gatunków kosztuje w Esturian 130 zł za 30 gramów. jest to cena akceptowalna, przynajmniej dla mnie za taki przysmak. pamiętajmy że połowy ikry są bardzo trudne i wymagają niesamowitych umiejętności dlatego cena też musi to uwzględniać i być do tego adekwatna
#2016-06-30 06:59:38 

gangstarap

Użytkownik

Adekwatna nie adekwatna dla mnie takie zakupy to zbytek i wyrzucanie pieniędzy w błoto... Kogo na to stać tak właściwe? Najbogarszych polaków chyba tylko jedynie. Pozdrawiam i życzę rozsądku
#2016-06-30 08:18:00 

Mezo

Użytkownik

Tutaj się kolego mylisz, tu nie chodzi o zbytek, tylko o jedyny w rodzaju niesamowity smak, ten kto choć raz skosztował prawdziwy kawior, ten doskonale wie, o czym mówię., tego sie nie da wycenić jest to niezapomniane doznanie smakowe dla każdego smakosza
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015