#2016-07-04 22:15:20 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Siemka. Jestem początkującym domowym majsterkowiczem i chciałbym zapytać jakich narzędzi potrzebuję do zamontowania grzejnika. Proszę o konkretne i rzeczowe wypowiedzi najlepiej od osób które już w praktyce coś takiego robiły.
#2016-07-05 00:15:32 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Montowanie grzejnika to nie jest chyba taka prosta sprawa. Trzeba mieć na to sposób, trochę doświadczenia... Nie rozumiem za bardzo czy prowadzisz firmę czy chcesz to zrobic u siebie w domu?
#2016-07-05 03:06:34 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Oczywiście ze u siebie w domu, z moimi umiejetnosciami to mnie strach puścić gdziekolwiek :P. Jak byłem mały to ojciec nawet nie dawał mi narzędzi potrzymać dlatego niewiele umiem, a szkoda bo chciałbym się uczyć.
#2016-07-05 04:04:40 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Już ty sie na swoim domu nie ucz bo źle sie to skończy. Nie chce zebys sie obrazil ale lepiej jest skorzystac z pomocy profesjonalistów, szczególnie jesli chodzi o instalacje grzewczą. Złe zamontowanie grzejnika może zalać dom, a w najlepszym przypadku zmniejszyć wydajność ogrzewania.
#2016-07-05 05:59:01 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Pomyślę nad tym, ewentualnie kogo polecacie we Wrocku?
#2016-07-05 06:16:53 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Ja jestem z Wrocławia i u mnie w domu instalację wodną kładła Firma Gwintex Andrzej Kasprzak. Są niedrodzy, terminowi i mają doświadczenie w tych pracach. Znają się na rzeczy co po prostu widać nie tylko po efektach ale także podczas pracy. Są zorganizowani, nie poprawiają bez przerwy tego co przed chwilą zrobili i nie robią balaganu co również jest bardzo ważne a czesto nikt o tym nie wspomina. Ekipa na 6, polecam.
#2016-07-05 06:44:42 

bakuś

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Sekocin

Wiek: 23

Również polecam. Panowie wymieniali mi grzejnik na 4 pietrze stosując metodę zamrażania rur. Jestem bardzo zadowolony z szybkości i profesjonalizmu. Wszystko zrobione jak należy bez niepotrzebnego fatygowania sąsiadów. Cena również bardzo niska jak na Wrocław, konkurencja chciała ode mnie prawie dwa razy wiecej. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
#2016-07-05 07:11:23 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Chyba rzeczywiście zdecyduję się na specjalistów. Przyznam szczerze że chciałem troche zaoszczedzic ale jak narobie zamieszania to tylko wpedze sie w koszty, a tak to mam pewnosc ze bedzie to zrobione poprawnie bez szans na awarie.
#2016-07-05 08:38:28 

bakuś

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Sekocin

Wiek: 23

Oszczedzac mozesz na papierosach ale nie na takich rzeczach.
DODAJ ODPOWIEDŹ