#2016-07-11 00:26:25 

franko

Użytkownik

Cześć. Ostatnio się trochę przestraszyłem, bo znajoma mnie nastraszyła, że grzejniki i ogólnie takie dmuchawy są niebezpieczne bo może się coś zapalić itp. Do tej pory zawsze takie coś używałem, często pozostawiając na noc i nie było problemów.. a teraz mam wątpliwości. Co o tym myślicie? Może ktoś z Was się na ten temat wypowie i coś opowie o tym od siebie?
#2016-07-11 02:51:56 

Dudu

Użytkownik

Ja polecam bezpieczne grzejniki płytowe, które nie dość, że fantastycznie grzeją, to jeszcze nie są groźne i nic Ci się nie stanie jak będziesz takiego używał ;) Sam mam od dawna i naprawdę nie narzekam.. ;)
#2016-07-11 03:55:36 

gangstarap

Użytkownik

Ja korzystam z pieców w takich kwestiach i jedyne w co zainwestowałem to w kilka czujników czadu, które mnie informują czy coś jest nie tak itp. Ale wydaję mi się, ze to wszystko to jest kwestia indywidualna i każdy niech wybiera co chce :P
#2016-07-11 06:21:31 

bibowska

Użytkownik

Ja używam całe życie grzejników różnego typu i nigdy mi się nic nie stało. Ludzie wychodzą trochę za bardzo panikują. Jakbyś szukał jakiś grzejników i nie tylko to wejdź sobie na e-mikas.com.pl i tam bez problemu znajdziesz bezpieczne sprzęty do używania
#2016-07-11 08:56:20 

bakuś

Użytkownik

Normalnie z nieba mi spadłaś z tym linkiem ;D Znalazłem tam zestaw kształtek hydraulicznych, który mi jest niesamowicie potrzebny do łazienki! A długo takich szukałem i nie mogłem znaleźć. Wielkie dzięki, raz jeszcze pozdrowienia dla Ciebie! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015