#2016-07-18 06:03:14 

P4jąk

Użytkownik

Dzień dobry użytkownicy forum. Zapewne nie raz próbowaliście pomoc komuś podpowiadając to, co jest lepsze. Dziś ja zakładam temat z nadzieją na trafne podpowiedzi. Sprawa dotyczy rozreklamowania mojego sklepu. Zacząłem od ulotek, ale przechadzając się ulicami miasta, widziałem ile z nich trafiło na śmietnik, albo leżało na ziemi wyrzucone. Postanowiłem się nie poddawać, bo nie po to założyłem własny biznes, żeby opaść po chwili. Jeśli macie jakieś sprawdzone metody reklamowe, by można było dobrze wypromować sklep poproszę o porady. Życzę wszystkim miłego dnia.
#2016-07-18 08:20:47 

moniafonia

Użytkownik

Witaj. Rzeczywiście nie ma się, co poddawać. Trzeb tylko dobrze rozplanować kampanię reklamową. Przede wszystkim na Twoim miejscu zaczęłabym od reklamy internetowej. Może powinieneś też założyć sklep w wersji online? Tak znacznie łatwiej jest rozsławić ową działalność… Myślę, że drugim pomysłem na rozruch mogłaby być reklama gratisowa, czyli dodawane do zakupów upominki. Najszybszą alternatywą jest także facebook powinieneś sobie założyć. Pozdrawiam
#2016-07-18 09:22:52 

Kwiczoł

Użytkownik

Witajcie. Moim zdaniem najlepszą zachętą są upominki na przykład męskie gadżety. Można by pomyśleć na przykład o specjalnej odzieży z logo twojej firmy, aby móc od razu dać innym do rozumienia, że taki sklep funkcjonuje. Jeśli jeden coś dostanie to i drygi natychmiast po to przyjdzie, takie są prawa marketingowe. A komu nie przyda się dodatkowa koszulka, bluza czy ogrodniczki?! Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłem. Powodzenia w biznesie.
#2016-07-18 10:14:32 

blondyna

Użytkownik

Dzień dobry. Generalnie macie rację. Według mnie jak i zapewne wielu innych, również specjalistów od marketingu najskuteczniejszą formą reklamową będzie udostępnienie innym gratisów reklamowych. Ludzie znacznie chętniej odwiedzają te miejsca, gdzie mogą dostać coś w gratisie. Sprawdź sobie oferty tej hurtowni promoefekt.pl zamówi kilka elementów chociażby, żeby zobaczyć jaki będzie odzew i sam zdecydujesz czy warto w ten sposób się reklamować. Moim zdaniem, zawsze warto próbować. Pozdrowienia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015