#2016-07-20 09:06:51 

bakuś

Użytkownik

Chcemy kupić sobie nowy zlew i szukamy dobrego producenta, który zna się na produktach wyższej klasy. Zależy nam na szerokiej ofercie – różne kształty, odcienie, wielkości, komory, opcje dostosowania. I z opcją dostawy próbek do domu, żeby móc sobie lepiej wybrać kolory. Ktoś, coś, wie?
#2016-07-20 10:18:48 

Gołębiarka

Użytkownik

Mi przychodzi do głowy Brenor Sp. z o.o. – kupowałam tam zlewozmywak i było ok, mogę ich spokojnie polecić. Wybraliśmy czarny kolor i bardzo ładnie wygląda, kontrast do jasnego wnętrza. Można też zamówić próbki, nie ma z tym żadnego problemu;) materiał też jest dosyć solidny i wytrzymały, więc ma się gwarancję, że długo się z nim pomieszka.;)
#2016-07-20 10:39:43 

Amela

Użytkownik

no, tutaj brenor.pl/oferta/zlewy-granitowe,2.html, prawda? Mają zupełnie przyzwoitą ofertę, podoba mi się ten duży wybór i wizualizacje kolorystyczne. Mojemu mężowi wpadł w oko jednokomorowy ALGO i w sumie się zgadzam, tylko musimy przedyskutować odcień;) fajnie, że jest gwarancja na 25 lat, no jeszcze oprócz tej gwarancji materiałowej, o której wspomniała koleżanka wyżej;)
#2016-07-20 12:26:14 

bakuś

Użytkownik

Dzięki za namiary, musimy sprawdzić co tam mają. Możemy zamówimy sobie te próbki. Kształty, wielkości, kolory i tak dalej faktycznie mają duży wybór, chyba warto coś zamówić i zobaczyć jak to wyjdzie w praktyce. Czarny ALTAIR wygląda dosyć oryginalnie, kusi mnie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015