#2016-07-27 06:28:32 

mistrzowska

Użytkownik

Cześć wszystkim. Szukam sprawdzonego i niezawodnego a jednocześnie taniego programu do sklepu spożywczego. Proszę o wypowiedzi tych użytkowników którzy stosują już jakieś rozwiązania i mogą na podstawie swoich doświadczeń stwierdzić czy coś jest dobre czy przeciwnie.
#2016-07-27 08:40:01 

grubcio

Użytkownik

cześć, na początku roku kupiłem prosty program dla sklepów spożywczych, jest to pierwsze rozwiązanie tego typu z jakiego korzystam i bardzo polecam. Ułatwienie pracy, organizacji i szybki wgląd w stan zapasów bardzo odciąża pracowników. Zadania które wczesniej wymagały 20 minut dziś trwają chwilę, a wszystko to za nieduże pieniadze. Kolega z branży pierwszy zdecydował się na informatyzację polecił mi tę firmę - jantar.pl/branze/handel/oprogramowanie/ , ja równiez polecam bo system nie zawiesza się, działa bardzo szybko i nie ma dużych wymagań, więc zmian w urządzeniach sklepowych a nawet w organizacji pracy nie musisz wdrażać. Pozdrawiam.
#2016-07-27 10:11:25 

blondyna

Użytkownik

Znam firme i polecam bo oferują bardzo dobry sprzęt za nieduże pieniadze. Ostatnio nabyłam urządzenie do drukowania etykiet. Był to bardzo dobry wybór, gdybym miała jeszcze raz decydować to niczego bym nie zmieniła. Korzystam z drukarki bardzo często, nie miałam jeszcze sytuacji żeby coś się zawiesiło albo zacięło. Wszystko działa jak należy, pzdr.
#2016-07-27 11:06:16 

mistrzowska

Użytkownik

Świetnie, o takie informacje mi chodziło. Bardzo dziękuję za pomoc bo gdyby nie wy szukałabym kogoś odpowiedniego tygodniami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015