#2016-07-26 22:32:28 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Szukam markowych lamp do mieszkania, zależy mi na takich produktach, które są energooszczędne, gdyby ktoś miał chęć podzielić się wiedzą na ten temat ze mną to z góry dziękuję.
#2016-07-27 00:47:13 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Gdynia

Wiek: 50

A co powiesz o lampach marki mantra looker ? Są całkiem niczego sobie, mają dobre opinie w świecie, świetnie wyglądają w każdym wnętrzu, wiesz? Mam w domu, jestem bardzo zadowolona.
#2016-07-27 02:40:38 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Dzięki, sprawdzę w za chwilę, zawsze to już jakiś trop. Gdybyście mieli jeszcze jakies pomysły, podpowiedzi, polecam się pamięci.
#2016-07-27 04:31:13 

bibowska

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: NY

Wiek: 35

Cześć, czytam waszą dyskusję z prawdziwym zainteresowaniem, chcę dorzucić swoje 3 grosze, mogę? ;) Mój mąż mówił niedawno, że mogłabym robić za ambasadorkę lamp Markslojd, to dla mnie absolutne objawienie w branży, widywałam już mnóstwo lamp (takie moje hobby), ale tej marki to dla mnie hit nad hity. Są nowatorskie w pojęciu lamy, ale tradycyjne w dresingu. No pomyślcie tylko –samemu można sobie skomponować lampę z podstawy i abażuru.. A poza tym można bardzo łatwo zmieniać wystrój wnętrz, wystarczy tylko mieć kilka abażurów i podstaw.. dla mnie rewelacja. :)
#2016-07-27 06:34:18 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Faktycznie prawdziwa z pani entuzjastka. ;) Ale prawda w tym jest – lampy ciekawe i można je komponować. Muszę to przemyśleć na spokojnie. :)
#2016-07-27 07:52:38 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Radom

Wiek: 18

A był pan kiedyś w sklepie Tomix.pl? Tam to dopiero mają wybór.. naprawdę jest w czym się rozglądać, marki od wyboru do koloru.
#2016-07-27 09:06:27 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

A nie znam jeszcze tego sklepu. Co dokładnie w nim jest ciekawego?
#2016-07-27 11:55:57 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Radom

Wiek: 18

To tylko próbka - tomix.pl/c/pl/7_171/5/1/0/long/lampy+sufitowe+-+plafony.html , jak pan przejrzy inne kategorie, znajdzie pan wiele więcej ciekawych lamp. :)
#2016-07-27 12:11:35 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

Chętnie przejrzę, dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam wszystkie panie, kłaniam się, dziękuję za pomoc. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ