#2016-07-27 02:20:09 

pclover

Użytkownik

Zagladam tu, bo troche nie wiem, co robic. Chce zamontowac balustrade najlepiej nierdzewna stal, i jakies ladne wykończenie i zastanawia mnie, jak to może cenowo wyglądać. Czy balustrada o długości 15 m. będzie drogo kosztować?
#2016-07-27 02:56:40 

grubcio

Użytkownik

Zaelzy od tego, z jakich materiałów będzie wykonana balustrada, najelpeiej żeby to było cos trwalego i było zgodne z normami budowlnymi. Bo inaczej to nieco niebezpieczne może się okazac :P Ale porównuj ceny w necie i sam pros o wycenę, to wtedy pozbierasz dane i już.
#2016-07-27 04:49:44 

Soldier

Użytkownik

W Poznaniu balustrady balkonowe są popularne, ale nie tylko. Bo generalnie ludzie wybieraja stal nierdzewna, ze względu na nwoczesny design i praktyczność. Dla mnie balustrada to glownie element praktyczny, ale jak potrzebujesz dodatkowych dekoracji to na pewno na zamowienie tez ci zrobia. Wystarczy po prostu popytac. Jak potrzebujesz tez konstrukcji stalowych do domu firmy gdziekolwiek to możesz tu zajrzec steelbud.eu/?konstrukcje,19 i sprawdzic, co obecnie jest produkowane. Sam od nich Bralem balustrady, z montazem. Dobra firma, maja ogrodzenia , balustrady i konstrukcje stalowe w sprzedazy. Kiedys mieli zdjęcia na stronie z tym, co już robili, sprawdz, może nadal sa i możesz sobie porównać.
#2016-07-27 07:19:08 

blondyna

Użytkownik

15 m. – tam nie ma kropki ;) Ale widocznie nawet podstawówki nie skończyłeś, skoro tego nie wiesz. :P
#2016-07-27 09:16:32 

pclover

Użytkownik

Skończyłem, skończyłem. Ale czy ty skończyłaś ze swoją ironią :P
#2016-07-27 09:52:50 

gangstarap

Użytkownik

Wszystko zalezy od tego, czy na zamowienie wlasne, czy kupujesz już cos gotowego projektu. Bo od tego zalezy ostateczna cena. Czy z montazem, czy bez. Twój wybor, twoja kasa.
#2016-07-27 12:35:08 

bakuś

Użytkownik

Balustrady teraz coraz nowoczesniej się robi i wiele osob chce te ze szklem. Ladnie wyglądają, nie powiem. Na pewno bez problemu znajdziesz firme sprzedająca balustrady i ogrodzenia Wielkopolska jest terenem, na którym dziala wiele firm. Ogrodzenia to głównie aluminium i stal nierdzewna. Wybierz taki produkt, który tez jest wysokiej jakości, a nie pierwszym lepszym bublem. Bo po co marnowa c energie przy wyborze kolejnej balustrady…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015