#2016-08-05 04:34:38 

mistrzowska

Użytkownik

Cześć ;) Mega się cieszę, bo wraz z mężem zarobiliśmy trochę nadprogramowych pieniędzy i uznaliśmy, że wydamy tę pieniądze na remont kuchni i zakup nowych sprzętów ;) Mega się cieszę, bo oboje uwielbiamy gotować i spędzać czas w kuchni. Czy znacie jakiś sklep lub hurotwnie, w której mogę kupić m.in. nową kuchenkę gazową? Będę wdzięczna za Waszą pomoc ;)
#2016-08-05 07:04:30 

Dudu

Użytkownik

Ja niedawno przeglądałem hurtownie instalacyjne i jedna bardzo przykuła moją uwagę. Polecam odwiedzić tę stronkę, mają tam niewątpliwie jeden z większych wyborów jeśli chodzi o najwyższej klasy kuchenki gazowe itp. ;) Żona sobie wybrała kuchenkę z tej strony i szalenie jest zadowolona ;)
#2016-08-05 08:15:46 

Gołębiarka

Użytkownik

Ale zazdroszczę ;( bo u nas rozmowy o remontach zawsze idą w jednym kierunku – brak pieniędzy. A pomyśleć, że się kiedyś miało tyle planów itp.. a tu przyszły dzieciaki i tak jakoś zawsze tych pieniążków brakuje na własne potrzeby
#2016-08-05 10:30:52 

grubcio

Użytkownik

Polecam kuchenki wolnostojące, które niedawno odkryłem: ulgaz.pl/kuchenki/wolnostojace strasznie mi się spodobała ta stronka i dostępne tam kuchenki. Jakoś w cześniej nie znałem tej strony a mają tam nowoczesne modele i jeszcze w fajnej cenie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015