#2016-08-11 01:41:10 

CzerwonaWoda

Użytkownik

Moi drodzy od paru dni rozglądam się za stołem z krzesłami do jadalni. Potrzebny mi naprawdę duży wybór bo nie mam jeszcze wizji jak pomieszczenie ma wyglądać, wiec bede wdzieczna za wskazanie sklepu z mebelkami w różnym stylu. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
#2016-08-11 04:25:54 

bakuś

Użytkownik

Hej, Przeprowadziłem się do domu na początku tego roku i meble do jadalni zamawiałem stąd: meblejakchcesz.pl/14-stoly-i-krzesla. Znajdziesz tam chyba wszystko, od tradycyjnych drewnianych krzeseł po nowoczesne z metalu. Dużo mebli zamówiłem w tym sklepie bo mają niskie ceny i bardzo wysoką jakość, pzdr.
#2016-08-11 04:48:27 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Właśnie miałam polecić meblejakchcesz.pl/ bo niedawno zamówiłam tam kanapę do salonu i łóżko z których też jestem zadowolona. Jakość wykonania zrobiła na mnie duże wrażenie bo za takie pieniądze nie spodziewałam się drobiazgowości i tak dokładnych dopasowan materiałów.
#2016-08-11 06:10:44 

CzerwonaWoda

Użytkownik

Piszesz że kupiłaś tam kanapę a ja potrzebuję nowego narożnika, dostanę taki mebelek w tym sklepie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
#2016-08-11 08:53:01 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Pewnie że tak, meblejakchcesz.pl/16-narozniki. Ja też początkowo nastawiałam się na narożnik ale mąż się uparł że musi być kanapa no i tak porozstawiał meble że nie było już gdzie wcisnąć narożnika żeby dobrze wyglądał. Planujemy dobudować część domu z pokojem który służby za mini bilblioteczkę i nie wyobrażam sobie żeby stało tam coś innego niż narożnik :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015