#2016-08-17 00:43:27 

pclover

Użytkownik

Cześć. Chce wraz ze swoimi znajomymi miło spędzić czas ;) pomyślałem, że może napiszę tutaj na forum i coś mi doradzicie ;) to raczej chodzi o taki wypad żeby się lepiej poznać itp. jestem z Poznania i akurat poznałem grupkę bardzo fajnych znajomych mojego brata i pomyślałem, że zorganizujhę nam wszystkim jakoś fajnie czas ;) może coś doradzicie? Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje ;)
#2016-08-17 01:09:59 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Ja osobiście polecam odwiedzić escape room ;) to jest super sprawa i zawsze się świetnie bawię tam ;) gorąco polecam jak nie rozważałeś jeszcze tej opcji ;) na pewno bardzo się spodoba Twoim znajomym.. ja świetnie się bawiłam i jeszcze mocno zaprzyjaźniłam się przez taki wypad z jedną ze swoich dobrych (teraz) koleżanek.. także polecam, naprawdę takie łamigłówki i ciekawy pomysł na scenariusz zbliża ludzi
#2016-08-17 02:45:24 

grubcio

Użytkownik

Noa ja też też bym poszedł na Twoim miejscu do escaperoomu ;) przynajmniej poznasz dodatkowo tych ludzi, zobaczysz jak reagują, jak się zachowują w innej sytuacji itp. dużo można wynieść potem z takiego spotkania ;)
#2016-08-17 05:30:29 

Kasia00Kasia

Użytkownik

No ja też bym była za tym, żebyście skoczyli na miasto, zaliczyli e-room i jeszcze potem gdzieś poszli na imprezkę itp. na pewno bardzo fajnie spędzicie czas ;p
#2016-08-17 07:51:28 

bibowska

Użytkownik

ooo escaperoom!! Ale bym się przeszła, dawno nie byłam i w sumie mi podpowiedziałeś, żebym zobaczyła, czy może nie zmienili scenariuszy u mnie w mieście i może coś nowego wymyślili, hmm..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015