#2016-08-19 01:56:57 

Dudu

Użytkownik

Witam wszystkich obecnych. Postanowiłem, że założę ten temat, bo sam niestety nie znalazłem rozwiązania dla siebie. Szukam sposobu na odrestaurowanie mebli. Próbowałem sam coś tam szlifować, ale wydaje mi się, że tak to im bardziej zaszkodzę jak pomogę. To meble po mich dziadkach, od lat w rodzinie, bardzo ładna pamiątka i chciałem, aby zagościły u mnie w salonie, ale w nieco ładniejszej formie. Jak mówicie, co można by zrobić, może ktoś z was sam próbował odnawiać i mu się udało. Opowiadajcie, bardzo mi to pomoże. Pozdrawiam
#2016-08-19 04:33:06 

moniafonia

Użytkownik

Dzień dobry. Temat ogólnie bardzo dobry, bo sama się zastanawiam nad odnowieniem swojej wersalki. Ma takie drewniane elementy. Jest ładna, choć materiał już wymaga wymiany raczej. Też bym z chęcią się dowiedziała co w takiej sytuacji można zrobić.
#2016-08-19 04:55:54 

bakuś

Użytkownik

Witajcie. W sumie to sami sobie odpowiedzieliście na pytanie co byłoby tutaj potrzebne. Oczywiście przyda się odrestaurowanie części drewnianych w tych waszych meblach i to akurat jest możliwe, pod warunkiem, że znajdzie się odpowiedni do tego fachowiec. Ja bym poradził poszukać trochę w internecie, bo ludzie teraz coraz częściej reklamują się przez strony internetowe.
#2016-08-19 07:17:41 

mistrzowska

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Ja miałam bardzo podobny przypadek. Też miałam starą komodę do odnowienia, tez to była pamiątka rodzinna i skorzystałam z usług pewnego pana, tutaj macie namiar na jego stronę internetową stefanschulz.pl/renowacja-mebli.html. Przyznaję szczerze, że komoda zyskała drugie życie i dziś pięknie komponuje się w moim salonie. Co pamiątki to jednak pamiątki. Lepszych dekoracji chyba nie ma, przynajmniej takie właśnie jest moje zdanie.
#2016-08-19 09:05:49 

Mezo

Użytkownik

Siemka. To prawda starocie zyskują drugie życie i wtedy są super dekoracją. U nas tak właśnie zrodził się pomysł na udekorowanie salonu starym barkiem dziadkowym. Świetnie wygląda i co najważniejsze dalej służy jako barek. Kultywuję tradycję rodzinną eksponując swoje trunki w takim aranżu. Powiem tyle, że nie obyło się bez pomocy specjalisty stolarza, który potrafił to zrobić. Samemu to można zepsuć wszystko, pamiętaj nie bierz się za to, czego zrobić nie umiesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015