#2016-08-22 06:28:02 

grubcio

Użytkownik

Zastanawiam się, na ile opłacalnym rozwiązaniem jest inwestycja w szkolenia brygadzistów, menadżerów i kierowników niższego szczebla. Czy warto wydawać na takie szkolenia pieniądze? Może pozostać jedynie przy szkoleniach dla sprzedawców i handlowców, czyli tych osób, które w bezpośredni sposób wypracowują zysk firmy?
#2016-08-22 06:47:45 

pclover

Użytkownik

To zalezy od polityki prowadzonej przez konkretne przedsiębiorstwo. Moim zdaniem, w kadrę kierowniczą zawsze warto inwestować, zwłaszcza w brygadzistow, szczególnie w firmach budowlanych czy produkcyjnych, bo tak naprawde to właśnie oni odpowiadają za szybkosć prac i ich bezproblemowy przebieg. Zerknij sobie na tę stronę halibut.pl/produkcji-i-logistyki/kompleksowe-programy-rozwojowe/brygadzista-szefem/. Pod tym adresem znajdziesz krótki opis programu szkoleniowego dla tej grupy pracowników. W takich ludzi warto inwestować, bo dzisiaj trudno znaleźć dobrego brygadzistę tak od ręki.
#2016-08-22 08:04:29 

mangofanka

Użytkownik

Pierwszy szczebel zarządzania jest tak samo wazny jak kolejne. Przekonasz się o tym, jeśli weźmiesz udział w pierwszym lepszym szkoleniu z coachingu. Tak na marginesie, jeśli kogoś interesuje tego tupu szkolenie, to tutaj macie adres do firmy, która organizuje kursy tego typu halibut.pl/coaching/. Jak firma ma pieniądze, to warto inwestować w pracowników na różnych szczeblach. Zwłaszcza w kadrę kierownicza, bo to daje efekty w postaci większego przywiązania do przedsiębiorstwa i zwiększeniu zaangażowania w prace.
#2016-08-22 10:01:15 

bibowska

Użytkownik

Odnośnie tej grupy szkoleniowej Halibut to z tego co wiem, to oni organizują szkolenia tak dla pracowników zajmujących się bezpośrednią sprzedażą, jak i dla brygadzistów czy menadżerów. Zresztą na tej stronie halibut.pl/menadzerow/ masz dokładny opis tego jak i w czym szkolą menadżerów. Jeśli chcesz znać moje zdanie, to wydaje mi się że cały proces szkoleń najlepiej zacząć włąśnie od kadry kierowniczej i później iść w dół struktury zarządzania, chyba że działalność firmy opiera się na sprzedazy bezpośredniej, wtedy od równolegle na szkolenia trzeba wysyłać również handlowców.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015