#2016-08-22 07:18:50 

Amela

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem dekoratorka wnętrz i niedługo zabieram się za robienie projektu dla mojej nowej klientki. Wymaga są właściwie nieziemskie, bo klientka jest bogata jak nie wiem i oczywiście chce mieć wszystko najlepsze. Udało mi się znaleźć już praktycznie wszystko. Piszę praktycznie, bo jedyne czego nie mam jeszcze to zlewy. Matko szukanie zlewu to jest jakaś masakra. Nie mam w tej chwili niczego w swojej bazie, co bym mogła tam włożyć. Może Wy znajdziecie jakieś pomysły na zlew? Albo może znacie jakieś zlewy, żeby ta klientka była zadowolona?
#2016-08-22 09:37:05 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Ja to chyba bym na jej miejscu była zadowolona, jakbyś mi zrobiła granitowy zlewozmywak do kuchni. Ostatnio takie widziałam na jednej ze stron w internecie i chyba bym dużo mogła nawet dać za taki zlew, więc podejrzewam, że Twoja klientka bogata też będzie zadowolona. Taki zlew naprawdę wygląda bardzo elegancko i prezentuje się dobrze. Z dobrego materiału jest zrobiony.
#2016-08-22 11:48:37 

Amela

Użytkownik

A wiesz, że masz rację? Tylko gdzie taki zlew mam teraz znaleźć? Niestety nie znam żadnego producenta zlewów, który robiłby też granitowe. Chyba że Ty pamiętasz jeszcze gdzie widziałaś takie zlewy. Pamiętasz? :D
#2016-08-22 12:14:52 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Pewnie, że pamiętam. Sprawdź sobie firmę Bort i tam będziesz miała te zlewy, o których jest mowa. Popatrz sobie na ceny, na jakość i wtedy sprowadź dla tej klientki taki zlew, a będziecie zadowolone razem. A Ty będziesz przy okazji miała nowe miejsce do zakupów dla swoich klientów ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015