#2016-08-24 00:02:01 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Mam naprawdę ładną plantację truskawek i zawsze jak o tym myślę nie mogę doczekać się, aż pozrywamy te wszystkie pachnące owoce… Ale. Pojawił się wróg – na potęgę rosną nam chwasty i aż żal patrzeć jak cała praca pójdzie na marne. Co mogę zrobić, czy komuś skutecznie udało się wybrnąć z takiej sytuacji?
#2016-08-24 02:08:00 

Gołębiarka

Użytkownik

mmmm, uwielbiam truskawki.;) chciałabym założyć własną plantację, chociaż małą. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.;D ale wracając do tematu to jedynym sposobem są po prostu dobre środki ochrony roślin Sklep jaki sprzedaje najlepsze produkty musi mieć wszystko jak najdokładniej opisane, też na etykietkach, zwróć na to uwagę.;)
#2016-08-24 04:30:37 

mistrzowska

Użytkownik

dokładnie, jedyne co to pozostaje Ci preparat na chwasty – ja miałam podobny problem, ale w ziemniakach i gdy wreszcie trafiłam na dobry środek to wszystko się ułożyło i mogłam przestac się martwić czy coś z tej mojej uprawy wyjdzie czy będzie tylko totalna katastrofa…
#2016-08-24 05:49:18 

P4jąk

Użytkownik

ja bym Ci jeszcze oprócz myślenia o chwastach od razu przyjrzeć się potencjalnym insektom. Na krzewach owocowych lubi przesiadywać to i owo… popatrz tutaj opryski.com/pl/c/Insektycydy/61 i sprawdź czy jest coś, co może Cię zainteresować. Ja miałem i dalej mam w sumie…;D Maliny i musiałem zainwestować w insektycydy, bo prawie nic bym z tych plantacji nie miał…
#2016-08-24 06:39:13 

Mezo

Użytkownik

można też rozważyć adiuwanty do herbicydów, pomagają w utrzymaniu skuteczności środka i wszystko z nimi trochę lepiej i łagodniej działa. Truskawki to smaczne owoce, ale niestety narażone na różne katastrofy rolnicze…;)
#2016-08-24 08:29:49 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za komentarze! Pooglądam oferty, zobaczymy co tam z tego wyjdzie i jak będzie się miała moja plantacja.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015