#2016-08-30 01:22:43 

Dudu

Użytkownik

Bardzo lubię pracę z ludźmi. Przez jakiś czas pracowałem jako wolontariusz w szpitalu, pomagałem pielęgniarkom, sporo czasu spędzałem z osobami chorymi. Mam w sobie sporo empatii, lubię robić coś dobrego dla innych osób. Pomyślałem że warto byłoby to połączyć z pracą i mieć zarówno satysfakcję jak i pieniądze. Co byście mi polecili jako zawód który spełniałby te dwa kryteria?
#2016-08-30 03:59:55 

mistrzowska

Użytkownik

Super że masz takie podejście, tacy ludzie są bardzo potrzebni a nie ma ich niestety zbyt wielu! Dlatego bądź jaki jesteś a praca która jest zgodna z Twoimi przekonaniami na pewno się znajdzie!
#2016-08-30 05:43:55 

Soldier

Użytkownik

Powinieneś rozważyć pracę jako opiekun seniorów w Niemczech w którymś z landów. Pytanie jak sobie radzisz z językami obcymi bo to ma jednak duże znaczenie w przypadku takiego zajęcia. Z tego jak siebie opisujesz wnioskuję że poradziłbyś sobie z takimi zadaniami. Oczywiście osoby starsze mają swoje specyficzne wymagania ale przypuszczam że w szpitalu też miałeś styczność z seniorami więc to i owo wiesz.
#2016-08-30 06:40:09 

bibowska

Użytkownik

Pracowałam w Niemczech w tym charakterze prawie cztery lata i mogę powiedzieć, że naprawdę mi się to podobało. Nie będę udawać, że jest to lekka praca, ponieważ wymaga sporego zaangażowania, ale naprawdę daje olbrzymią satysfakcję. Wejdź można na stronkę laxocare.pl/oferty-pracy/. Przejrzyj sobie propozycje, a na pewno coś fajnego znajdziesz. Laxocare znam i mogę spokojnie polecić. Świetna, uczciwa agencja.
#2016-08-30 07:10:52 

P4jąk

Użytkownik

Zdaje się że całkiem sporo naszych robi w Niemczech za opiekunów. Zwykle są to kobiety ale wiadomo że czasami facet do pewnych zajęć nadaje się lepiej (czasami takiego staruszka musisz gdzieś przenieść, podtrzymać go itd.).
#2016-08-30 07:47:57 

mangofanka

Użytkownik

Naprawdę super że jesteś taką dobrą osobą. Poza tym masz to szczęście że faktycznie masz szansę połączyć zarabianie z czymś co naprawdę lubisz. Sama chciałabym mieć taką szansę, niestety życie kreśli swoje scenariusz... Pozdrawiam!
#2016-08-30 08:48:21 

bakuś

Użytkownik

Uzupełniając to co napisali przedmówcy – uderz może w kierunku Niemiec. Jeśli ogarniasz niemiecki biegle to ze swoją praktyką nie powinieneś mieć żadnych problemów. Gorzej jeśli język u Ciebie kuleje. W takim układzie najpierw zainwestuj w jakiś dobry kurs. To zawsze będzie Twój dodatkowy atut w kontekście szukania pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015