#2016-09-01 09:49:09 

P4jąk

Użytkownik

hej, szukam domków w górach i sprawdzam opinie gdzie na pewno znajdę dobre tanie ciepłe miejsce na nocleg? I jakie miejscowości? Zwłaszcza do osób, które jeżdżą regularnie ta prośba. Bo jadę w sumie drugi raz pierwszy byłem rok temu w Zakopanem i już na dzień dobry był problem z noclegiem, tu chciałbym to jednak sobie darować. No i dużo ludzi. Więc jakieś cichsze miejsce, żebym mógł się na te góry napatrzeć :) ktoś coś?
#2016-09-01 09:57:19 

Amela

Użytkownik

nie dziwię się, że Zakopane dało Ci w kość :) to może więc okolice? Na Podhalu masz mnóstwo większych i mniejszych miejscowości, które oferują domki i kwatery prywatne za niewielką cenę. A jest tam wszystko czego trzeba na tydzień czy dwa wypoczynku od ludzi i zgiełku.
#2016-09-01 10:42:15 

Mezo

Użytkownik

polecam również okolice Zakopanego z wynajęciem domków w górach nie będzie problemu nawet w sezonie. Jakbyś chciał to ja mogę polecić Białkę Tatrzańską przy rzecze, bardzo malownicza wieś a zaledwie kilkanaście km od Zakopanego. Tam są i stoki narciarskie dobre i jak pamiętam też termy, w których można fajnie spędzić czas bez względu na pogodę. No i te trasy! :) nie ma to jak porządny spacer w Białce.
#2016-09-01 10:50:34 

blondyna

Użytkownik

no Zakopane to hardkor :) oczywiście piękne miasto i warto tam jechać, ale raczej na jednodniowy wypad jak jesteś w okolicy niż z noclegiem. Wokół jest tyle pięknych miejscowości więc czemu nie? Białka Tatrzańska albo Bańska Niżna same dobrodziejstwa natury i spokój.
#2016-09-01 11:29:27 

mangofanka

Użytkownik

ja tam byłam właśnie w Białce jakiś czas temu, a korzystałam z oferty domków tutaj domkizdusza.pl/domki-w-gorach/ wszystko fajnie opisane i są zdjęcia, które są zgodne z tym co zastałam. Wygodnie czysto schludnie sporo przestrzeni łazienki zaopatrzone i ładne widoki z okna. Co więcej polecam tam pojechać i się przekonać :)
#2016-09-01 13:05:04 

Dudu

Użytkownik

nie ma większego problemu z domkami. Bez względu na sezon, choć ja polecam akurat jesienią się wybrać, kiedy drzewa i wzgórza nabierają innych kolorów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015