#2016-09-01 17:41:01 

grubcio

Użytkownik

Dzień dobry. Sprawa wygląda tak, że chce zrobić rodzicom niespodzianke. Oni pojechali na wakacje, a ja mam klucze od ich domu i podczas tej ich nieobecności chce im wyremontować jadalnie. W sumie to remont nie będzie jakiś tam wielki, bo chodzi o odświeżenie ścian jakąś dbrą farbą i najbardziej chodzi tutaj o nowe meble do tej jadalni. Oni tam często przyjmują różnych gości z rodziny w jadalni a ona niestety nie wygląda zbyt dobrze. Meble stare brzydkie i ja jeszcze z dzeciństwa pamiętam. Na co mmam zwrócić uwagę?
#2016-09-01 19:09:51 

bakuś

Użytkownik

Ja ostatnio dokonałem odkrycia i kupiłem do swojej jadalni stół drewniany rozkładany Na co dzień jest nas tylko trójka, bo jesteśmy taką typową rodziną 2+1, ale mam kilku braci i siostrę więc jak oni do nas przyjeżdżają to po prostu rozkładamy ten stół i wszyscy możemy się pomieścić może Twoim rodzicom też się takie rozwiązanie przyda?
#2016-09-01 22:03:55 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Kolega ma tutaj całkowitą rację. Taki stół to jest dobry pomysł i chyba też bym sobie taki mogła kupić w najbliższym czasie. Tak sobie myślę. Rodzinę też mam małą i nie potrzebujemy wielkiego stołu, ale jak już ktoś od święta się zjedzie, to potem nie ma ich gdzie posadzić, a tak by było odpowiednie miejsce dla nich
#2016-09-02 00:57:37 

grubcio

Użytkownik

A to gdzie taki stół mogę kupić? Bo powiem szczerze, że rodzicom taka opcja by chyba odpowiadała
#2016-09-02 03:42:42 

bakuś

Użytkownik

Ja bym Ci polecał sprawdzić stronę meblepotocki.pl/ bo tutaj często można dobre okazje złapać. A poza tym te meble któree tutaj są dostępne, są z prawdziwego drewna robione, więc na pewno się spodobają.
#2016-09-02 05:15:59 

grubcio

Użytkownik

Wszedłem tutaj meblepotocki.pl/pl/c/Jadalnia/11 i jestem w szoku. Chyba zaraz po tym jak zrobię remont rodzicom to u siebie też wreszcie kupię nowe meble. Tak dobrycy krzeseł i stołów to dawno nigdzie nie widziałem
#2016-09-02 08:10:41 

bakuś

Użytkownik

Mówiłem! W takim razie do dzieła! Działaj i remontuj! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015