#2016-09-08 01:43:12 

moniafonia

Użytkownik

Cześć. Wprowadzamy na rynek nowy produkt. Zanim jednak on się na tym rynku pojawi to chciałabym mieć pewnośc, że on wszystkie normy spełnia i że wszystko z nim w porządku, żeby uniknąć potem jakichś niepotrzebnych skandali i ploteczek, które w tej branży mojej są niestety takie typowe. Ludzka zawiść niestety nie ma granic i potem się trzeba użerać z ludźmi
#2016-09-08 03:29:28 

P4jąk

Użytkownik

I rozumiem, że chcesz po prostu zrobić certyfikat na ten produkt? Jak tak to po prostu wejdź na stronę pcc-cert.pl/certyfikacja-wyrobow/ i tam się zapoznaj z informacjami na temat tego jak wygląda dokładnie certyfikacja wyrobów. Moim zdaniem to powinno wystarczyć, żeby na rynek wejść w takim naprawdę wielkim stylu i nic więcej wymyślać nie trzeba
#2016-09-08 05:02:57 

moniafonia

Użytkownik

No tak właśnie myślałam, że taki certyfikat wystarczy. W ogóle świetna sprawa z tą stroną, którą podałeś, od razu na pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-50001/ jeszcze mi się udało znaleźć info na temat certyfikatów systemami zarządzania, a też to jest teraz certyfikat pierwszej potrzeby, który się u mnie musi znaleźć, więc całkiem fajnie
#2016-09-08 07:34:40 

P4jąk

Użytkownik

No to super :) Fajnie, że mogłem Ci pomóc. Tylko pamiętaj jeszcze, że wprowadzanie ISO też wymaga jakiejś tam pracy i to nie będzie tak, że z jednego dnia wszystko ok, tylko to trzeba trochę nad tym poprawcować
#2016-09-08 09:12:15 

moniafonia

Użytkownik

Wiem wiem, już u mnie to było nieraz robione i doskonale wiem, z czym to wszystko się wiąże
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015